The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продава се 440, 1.9 турбо дизел - 1995 г.

#1
Цена: Договаряне!

Технически данни:
Марка: Волво
Модел:440
Пробег:98000 км
Дата производство: 1995
Дата първа регистрация:
Тип двигател: Турбо дизел
Кубатура: 1.9
Коне: 85 кс ?
Скоростна кутия: ръчна
Дирекция: лява
Категория: седан
Цвят: тъмно зелен или маслено зелен
VIN: ?

Особености:
*врати - 5
*Airbag - да
*Автопилот - не
*ABS - да
*Газова уредба - не
*Метан - не
*Ел. стъкла - не
*Ел. огледала - не
*Климатик - не
*Климатроник - не
*Кожен салон -не
*Ксенонови фарове - не
*Лети джанти - не
*Навигация - не
*Парктроник - не
*Халогени - не
*Аларма - не
*Централно заключване - да
*Шибидах - да

Продава се въпросната кола, за предпочитане цяла (за да я вземете цялата ще трябва да се тегли с въже, или на репатрак) в краен случай може и на части, като човека който иска да вземе части трябва да вземе повече от една част- тоест взимате цяла врата с всичко то нея, а не само прозореца или дръжките, маханизъм и тн. Цени по договаряне на място. Колата беше много запазена, всичко по нея е здраво и налично. Колата беше в движение до последно , но я бастисахме, след като се запали предната част на двигателя при зареждане на акумулатор и даване на късо на самото зарядно в последствие запалването му, от което се запали двигателя и изгоряха тръбичките за нафтата, водата изобщо цялата предна част на двигателя изгоря. Двигателя беше чудесен, палеше от половин оборот без подгряване дори. Cry Количката ни вършеше чудесна работа, но...
Колата не е моя а на баща ми, пускам обявата от негово име телефона който е по-долу е моя личен. Баща ми е готов да я даде на скрап, най-простия вариант и безболезнен вариант без много занимавки. Вече свали номерата, за да я спира в КАТ от движение.

Колата се намира в София, кв. Банишора.
Телефон за връзка: 0898 706 785 Наско
Можете да ме търсите от 10:00 до към 18:00 часа.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)