The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет за тунинг прагове

#1
Колеги, никъде в българските онлайн магазини не мога да открия откъде мога да си закупя тунинг прагове за моето волво S60 2004 година. Не ми харесват тези черни пластмаси над праговете и твърдо съм решил да ги сменя. Дайте съвет, къде мога да намеря! Предварително благодаря!
Reply

#2
R - пакетът поръчан от Volvo излизаше към 2300 лева.
В БГ сайтовете няма да намериш за Volvo.
Wink
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#3
а защо просто не я оставиш да ти боядисат праговете, лайсните и черните части на броните в цвета на колата? скоро на октавията на един приятел така се получи, става готино
...с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога... карта 00430
[Image: 7619862a.jpg]
Reply

#4
Механджията Wrote:а защо просто не я оставиш да ти боядисат праговете, лайсните и черните части на броните в цвета на колата? скоро на октавията на един приятел така се получи, става готино
Колега, и аз това обмислях. Май ще се насоча към този вариант, защото 2300 ми се струва нереална сума за това
Reply

#5
Освен ако не се огледаш из Европата за втора ръка от хора, които чупят коли за части! пусни ми снимка на тунингованите прагове и ще се разровя тук да видим, какво ще излезе!

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#6
gorokhan Wrote:
Механджията Wrote:а защо просто не я оставиш да ти боядисат праговете, лайсните и черните части на броните в цвета на колата? скоро на октавията на един приятел така се получи, става готино
Колега, и аз това обмислях. Май ще се насоча към този вариант, защото 2300 ми се струва нереална сума за това
Кефът цена няма Wink
2300 за R-пакет не е много ... за ХС90 е доста по-скъп, особено никелираните части, иначе да съм скочил на един :mrgreen:
Опитай се на фотошоп да "боядисаш" тези детайли и да видиш как става, защото не едни коли им отива, ама други стават като ла*но Wink
BG VOLVO Member #00409
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)