The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво работите?

#1
От доста време се каня да пусна подобна тема. Тема в която всеки който иска и не е обвързан от конфиденциалност на професията, може да сподели с какво се занимава. Идеята е взаимствана от друго място, но това едва ли е важно. Ползата е следната, ако знаеш, че еди-кой си клубар работи еди-какво си, можеш да се допиташ до него за консултация в неговата област, с основна идея взаимопомощ. Лично на мен ми се е налагало доста пъти да питам и съфорумци и клубари са ми помагали. Трябвала ми е информация за коли, техника, сервизи, нотариуси и какво ли още не, а какво по-хубаво от това да попиташ познат или приятел, който няма да те мята по върбите. Мога да пусна и списък на клубарите, които са ми съдействали за едно или друго нещо, но за сега ще се въздържа.
Започвам със себе си. Занимавам се с строителна дейност по-конкретно и основно, всички видове довършителни дейности. Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#2
Много хубава тема. Аз съм автобояджия в БалканСтар ( Мерцедес) Варна. Ако на някой бъда полезен с нещо да не се притеснява Smile
Reply

#3
Камъни всякакви /мрамор, гранит, варовик и т.н./ и камини Smile
Сбъдната мечта - Volvo XC70, D5 - 185HP, 2008г
Reply

#4
Ха,тука има съпадение със "Желязната марка". Демек работим жИлиза секви със бургии-мургии, флексове - млексове, шкурки - мурки, пили, шлайфгрифери и още доста, но ще ми е трудно да ги изброя всички. Wink Smile
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#5
Ревизии-мревизии, липси-млипси, брак-мрак, фири-мири, бюджети-мюджети и всякакви финансови разчети! Wink
Работя "Вътрешно Фирмен Контрол" или така нареченото и много омразно навсякаде ВФК и за тез които неразбраха ще го кажа по-различно - "когато не ти излезе отчета с две стотинки и ти са качвам на главата!!!" :twisted: :twisted: :twisted:
Общо взето - тормозя хората където си бачкат чесно и почтенно Big Grin
S80 D5244T 163hp - 2006г. ръчна скоростна кутия
Reply

#6
Slavy Wrote:"когато не ти излезе отчета с две стотинки и ти са качвам на главата!!!" :twisted: :twisted: :twisted:
Шъ ви таковам и двете стотинки ... вие за стойностни разлики не сте ли чували бре ... че и счетоводителите ви се водят по акъла... :twisted:

П.П. По принцип съм програмист, а работата ми е да обяснявам на счетоводителите защо се получават стойностни разлики...
Reply

#7
Аз съм счетоводител и си късам нервите със стойностни разлики, данъчни ревизори, декларации и т.н.
Reply

#8
така като гледам темата накъде е тръгнала, който не отбира от стойностни разлики, по-добре да не се набутва между шамарите Smile

работя в Енерго-Про (не хвърляйте камъни, моля) от 4 месеца, преди това две години пълних града с китайско-българско автомобилостроене Smile
...с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога... карта 00430
[Image: 7619862a.jpg]
Reply

#9
Ако имате ел. проблеми по колата - алармата,централното,ел стъклата,светлини и др. Ще помогна с каквото мога.
Reply

#10
Трафик контрол към НКЖИ!-влакове-млакове, пътнички-мътнички!!
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)