The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво s60 2003г-Окачване(Стабилизираща Щанга)

#1
Колеги интересува ме един въпрос нашите волва s60 задната стабилизираща тампоните капсуловани ли са (залепени) или могат отделно да се купят ? Или направо цялата стабилизираща щанга се сменя ?
Защото през неравности трака отзад все едно пожарогаситела се лашка из багажника ?
Моля да ме извините ако въпроса се повтаря и благодаря всеки който ми съдейства за разгадаване на нещата !
Reply

#2
animalpak Wrote:Колеги интересува ме един въпрос нашите волва s60 задната стабилизираща тампоните капсуловани ли са (залепени) или могат отделно да се купят ? Или направо цялата стабилизираща щанга се сменя ?
Защото през неравности трака отзад все едно пожарогаситела се лашка из багажника ?
Моля да ме извините ако въпроса се повтаря и благодаря всеки който ми съдейства за разгадаване на нещата !

Предната щанга е заедно с тампоните, но на задната мисля, че се сменят само тампоните. Довечера ще погледна в Вадис по въпроса. Smile
Reply

#3
На моето волво са изляти
Имах подобен проблем като твоя и се оказа амортесьор...
Мъртав ход в зад ляв амортесьор
Показатели на тресачка 67%
волво s60d5 163hp
Reply

#4
при мен са отляти на самата щанга( поне на моята), сменя се цялата като единственият вариант е мото - пфое тъй като никой не я предлага като алтернативна част( говоря за преди 4 години, тогава все още не беше моя ) и е сменена от мото пфое за скромните по спомен около 400лв
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#5
   
   


Attached Files Thumbnail(s)
       
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#6
Трябва със сигурност да съм сигурен че е от нея.. обстойна проверка !
Reply

#7
Аз имах същия проблем . Тампоните са отляти (залепени) на щангата и затова е толкова скъпа новата щанга . Решението е ГУМИТРЕИД Пловдив - срещу 40 лева ви сменят тампоните ,ако не ви се дават дори 40 лева и ако тампоните са разбити външно (А НЕ ОКОЛО САМАТА ЩАНГА смисъл да са се разлепили и там да са се разбили което е рядко срещано явление) то просто се разглобява тампона (метала от гумата) и просто се подлага една планка между тампона и ламарината която реално го стяга (може планката да се капне на 2-3 места с електрожен) с се приключва с тропането от към задната стабилизираща щанга . Дано да съм полезен Smile Smile Smile Smile Smile
"Акъла" е единственото нещо , което можеш да го даваш без да го имаш !
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)