The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Коя марка предпочитате?
You do not have permission to vote in this poll.
Pioneer
22.08%
34 22.08%
Alpine
13.64%
21 13.64%
JVC
10.39%
16 10.39%
SONY
18.83%
29 18.83%
Panasonic
5.19%
8 5.19%
Kenwood
5.19%
8 5.19%
Други
24.68%
38 24.68%
Total 154 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Каква марка говорители и плеъри имате във ВОЛВОТО си?

netrat Wrote:
Luben Manev Wrote:Мембраните бяха прокъсани и приплякваха, занесох ги на един познат, който ги смени срещу 5лв бройката, мисля се водеха 6,5"

Тва е няква нова оферта,интересно Smile
Икак свират сега?
не знам до колко е нова, говорителите са хубави, отделно с в някакъв корпус, не ми се искаше да ги изнасилвам, за това смених мембраните, свирят чудесно, мога да кажа доста по добре от Кларион за 100лв
Reply

netrat Wrote:
Luben Manev Wrote:Мембраните бяха прокъсани и приплякваха, занесох ги на един познат, който ги смени срещу 5лв бройката, мисля се водеха 6,5"

Тва е няква нова оферта,интересно Smile
Икак свират сега?
не знам до колко е нова, говорителите са хубави, отделно с в някакъв корпус, не ми се искаше да ги изнасилвам, за това смених мембраните, свирят чудесно, мога да кажа доста по добре от Кларион за 100лв
Reply

Понеже нямам кинти за нови,твоя приятел ше ми ги направи ли за по 5 лв парчето само 4 са ?
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition
Reply

Понеже нямам кинти за нови,твоя приятел ше ми ги направи ли за по 5 лв парчето само 4 са ?
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition
Reply

netrat Wrote:Понеже нямам кинти за нови,твоя приятел ше ми ги направи ли за по 5 лв парчето само 4 са ?
не знам, ще ти дам адреса и ще преговаряш
Reply

netrat Wrote:Понеже нямам кинти за нови,твоя приятел ше ми ги направи ли за по 5 лв парчето само 4 са ?
не знам, ще ти дам адреса и ще преговаряш
Reply

Сега я виждам тази тема, но като видях заглавието и ми мина през акъла-"Ако има автоапаши в нашия форум, това със сигурност ще им е любимата тема за четене" Big Grin Big Grin Big Grin
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

Сега я виждам тази тема, но като видях заглавието и ми мина през акъла-"Ако има автоапаши в нашия форум, това със сигурност ще им е любимата тема за четене" Big Grin Big Grin Big Grin
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

Ама това дето го писах по-горе не е вярно. По принцип плеъра ми е Веф (дори и касети не чете), а говорителя ми е един шириколентов :lol: Това е за автоапашите :wink:
Reply

Ама това дето го писах по-горе не е вярно. По принцип плеъра ми е Веф (дори и касети не чете), а говорителя ми е един шириколентов :lol: Това е за автоапашите :wink:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)