The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Коя марка предпочитате?
You do not have permission to vote in this poll.
Pioneer
22.08%
34 22.08%
Alpine
13.64%
21 13.64%
JVC
10.39%
16 10.39%
SONY
18.83%
29 18.83%
Panasonic
5.19%
8 5.19%
Kenwood
5.19%
8 5.19%
Други
24.68%
38 24.68%
Total 154 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Каква марка говорители и плеъри имате във ВОЛВОТО си?

Да и аз мисля, че най-хубавата музика в една кола е музиката на мотора. То това си е цяла симфония Smile. Принципно, за да се чуе истинският звук на един мотор трябва той да е без въздушен филтър и изпускателната система да са прави тръби като броят им е равен на броя на цилиндрите. Е такива коли вече няма. Затова се задоволяваме и с Голфаджийски изпълнения Smile Сега по темата: вече имам и задна озвучителна линия изцяло от БГ говорители и високочестотни на Блаопункт с трилентов филтър (свирят чудесно) Smile, иначе др промени засега няма, но напролет ще има основна преработка на басбокса.
Reply

Aз съм с JVC player (4x50) , Sony Xplod елипси и 13см Sony Xplod във вратите ! Доста сам доволен засега от музиката.
Volvo 460 1.9 TDI '95
Reply

Чудестна тема за всички авто джамбази и разбивачи. Трябва само и адреса да си сложите, както и кога колата е на паркинга пред блока :lol:
Иначе ... фабрична High Performance - 4x40 W, 8 говорителя Dynaudio + 6 CD чейнджър с Mp3, WMA + AUX
Reply

Колата я купих с Кларион,но имаше дефект и прехвърлих Панасоника от предишната ми кола.Той си е нов в гаранция,и съм много доволен.
VOLVO V40 1.9D 1999
Reply

ALPINE + FOCAL - доволна комбинация за сега
Reply

Klarion+туба-blaupunkt12''+стъпало Alpine-бива
:ctf2:
Reply

Вече се разделих с Kenwooda, от багажника и на негово място се появиха 2х8'' благоевградски суба. Звукът е предоволен за цената имSmileSmileSmile
Reply

Аз лично взах моето S40 с фабрично CD и изгнили фабрични говорители NOKIA. Понеже съм меломан, смених всички говорители, като отзад сложих трилентови елипси Pioneer, на предните врати сложих пак Pioneer, но двулентови. Отпред на таблото реших да сложа високочестотни пищялки, като експериментирах с Pyle Pro - американски bullet tweeters за професионални цели - съскат като черна мамба и срещу 40 лева гарантират най-високите високи, които може да си представите.
Накрая изхвърхлих фабричният плейър и сложих на негово място най-евтиният Alpine на пазара (300 лв), който няма кой знае какви екстри, но вади изключителен звук.
Резултата от пимп-ването е страхотен - срещу не повече от 600 лв. имам кристални високи и доста плътен бас дори без субуфер, като смея да твърдя, че звука (когато е от качествен носител) по качество не отстъпва на доста по-скъпи системи.
Reply

Ами колега, надявам се да го чуем на някоя среща! А пък на мен ми се прецака единия бас Smile- скъсано въже и замина за гаранционен сервиз и сега поне 2 седмици съм с един суб Sad
Reply

@bigbadwolf дай модел на тоя алпайн, на говорителите във вратите и на елипсите та да видим за кво иде реч Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)