The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Първи официални впечатления от ХС90 (2015)

#21
Мони,

вие с Влади сте големи отворковци!!! :lol: Искренно ви пожелавам и на двама по едно след няколко години! Честно да дси призная, ако колата прилича на XC концепта напълно, аз ще съм малко разочарован. Задницата не е лоша, но предницата ми изглеждалеко скучна.

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#22
JMI Wrote:Мони,

вие с Влади сте големи отворковци!!! :lol: Искренно ви пожелавам и на двама по едно след няколко години! Честно да дси призная, ако колата прилича на XC концепта напълно, аз ще съм малко разочарован. Задницата не е лоша, но предницата ми изглеждалеко скучна.

Поздрави
Данчо, като те гледам теб, ще се "обзаведеш" с колицата преди нас.... Big Grin Big Grin Big Grin
Ама иначе, благодаря за пожеланието!
Ще се постарая да се сбъдне... като му дойде времето... Big Grin
Поздрави!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#23
JMI Wrote:Мони,

вие с Влади сте големи отворковци!!! :lol: Искренно ви пожелавам и на двама по едно след няколко години! Честно да дси призная, ако колата прилича на XC концепта напълно, аз ще съм малко разочарован. Задницата не е лоша, но предницата ми изглеждалеко скучна.

Поздрави
Данчо, никой от нас още не знае външния дизайн Wink
От друга страна и настоящото ХС90 е скучно откъм дизайн, но ме спечели и продължава да ме радва с друго, така че хич не ми пука как ще е отвън, важното е да бъде сигурно, удобно и практично ... в което не се съмнявам!
Без да се обиждаш, но и настоящото S60 има вид на унил сом :lol:
И последно - за да са актуални на пазара, т.к. това ще има за цел да привлича клиенти на други фирми, трябва да сложат LED, малко шарИниЙкЪ, т.е. да се съобразяват с тенденции, защото ако разчитат на хора като мен и Мони ... ще умрат от глад :lol:

Мони, аз съм се заредил с памперс и кърпички за есента, както и с търпение да се метна на едно такова грозно ХС90 :mrgreen:

Поздрави!
BG VOLVO Member #00409
Reply

#24
Dodo 155 Wrote:
JMI Wrote:Мони,

вие с Влади сте големи отворковци!!! :lol: Искренно ви пожелавам и на двама по едно след няколко години! Честно да дси призная, ако колата прилича на XC концепта напълно, аз ще съм малко разочарован. Задницата не е лоша, но предницата ми изглеждалеко скучна.

Поздрави
Данчо, никой от нас още не знае външния дизайн Wink
От друга страна и настоящото ХС90 е скучно откъм дизайн, но ме спечели и продължава да ме радва с друго, така че хич не ми пука как ще е отвън, важното е да бъде сигурно, удобно и практично ... в което не се съмнявам!
Без да се обиждаш, но и настоящото S60 има вид на унил сом :lol:
И последно - за да са актуални на пазара, т.к. това ще има за цел да привлича клиенти на други фирми, трябва да сложат LED, малко шарИниЙкЪ, т.е. да се съобразяват с тенденции, защото ако разчитат на хора като мен и Мони ... ще умрат от глад :lol:

Мони, аз съм се заредил с памперс и кърпички за есента, както и с търпение да се метна на едно такова грозно ХС90 :mrgreen:

Поздрави!

Е, чак пък с памперс и кърпички! Wink
Унил или весел, половината автомобилостроене си открадна различни неща от дизайна му! Мерцедес предницата, Ситроен Ц5 задницата..... Wink

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#25
Spurs Wrote:
JMI Wrote:Мони,

вие с Влади сте големи отворковци!!! :lol: Искренно ви пожелавам и на двама по едно след няколко години! Честно да дси призная, ако колата прилича на XC концепта напълно, аз ще съм малко разочарован. Задницата не е лоша, но предницата ми изглеждалеко скучна.

Поздрави
Данчо, като те гледам теб, ще се "обзаведеш" с колицата преди нас.... Big Grin Big Grin Big Grin
Ама иначе, благодаря за пожеланието!
Ще се постарая да се сбъдне... като му дойде времето... Big Grin
Поздрави!


Хареват ми, но не бих си купил "джипка" , тази концепция никога не ме е радвала особенно! Нещо, което е направено да се движи само по асвалт и почти не излиза от града, може със същия успех да бъде голямо комби!
За мен перфектната комбинация винаги е била стейшън вагон с висока проходимост, иначе казано XC70/Subaru Outback. Снощи трудно се разделих с XC70-ката, но предвид личната ни ситуация, просто не си струваше да я търкалям и V60-то е много по-практичния избор, отново в нашия случай! Аз съм практичен човек и съм се научил да си купувам неща, които ми трябват и служат, а не просто да показвам, че карам голяма кола, което не е типична наша черта. Защото в България масово, народа има/няма нужда,но колата трябва да е голяма и показността почти винаги е на първо място!

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#26
JMI Wrote:Хареват ми, но не бих си купил "джипка" , тази концепция никога не ме е радвала особенно! Нещо, което е направено да се движи само по асвалт и почти не излиза от града, може със същия успех да бъде голямо комби!
За мен перфектната комбинация винаги е била стейшън вагон с висока проходимост, иначе казано XC70/Subaru Outback. Снощи трудно се разделих с XC70-ката, но предвид личната ни ситуация, просто не си струваше да я търкалям и V60-то е много по-практичния избор, отново в нашия случай! Аз съм практичен човек и съм се научил да си купувам неща, които ми трябват и служат, а не просто да показвам, че карам голяма кола, което не е типична наша черта. Защото в България масово, народа има/няма нужда,но колата трябва да е голяма и показността почти винаги е на първо място!

Поздрави
[Off]
Ех, как исках да я видя...
Не ме дочака XC-то...
Аз не знам как бих се разделил с такова вагонче като твоето XC70...
Но, здраве да е! Вагончета на този свят много ;-)
Честито за сделката.
[/Off]

Поздрави!
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#27
Yankov Wrote:
JMI Wrote:Хареват ми, но не бих си купил "джипка" , тази концепция никога не ме е радвала особенно! Нещо, което е направено да се движи само по асвалт и почти не излиза от града, може със същия успех да бъде голямо комби!
За мен перфектната комбинация винаги е била стейшън вагон с висока проходимост, иначе казано XC70/Subaru Outback. Снощи трудно се разделих с XC70-ката, но предвид личната ни ситуация, просто не си струваше да я търкалям и V60-то е много по-практичния избор, отново в нашия случай! Аз съм практичен човек и съм се научил да си купувам неща, които ми трябват и служат, а не просто да показвам, че карам голяма кола, което не е типична наша черта. Защото в България масово, народа има/няма нужда,но колата трябва да е голяма и показността почти винаги е на първо място!

Поздрави
[Off]
Ех, как исках да я видя...
Не ме дочака XC-то...
Аз не знам как бих се разделил с такова вагонче като твоето XC70...
Но, здраве да е! Вагончета на този свят много ;-)
Честито за сделката.
[/Off]

Поздрави!

OFF!!!
Като дойдеш, може да отидем да го видим Smile пича, който го купи от мен не живее далече! Ще измислим нещо. Аз също искам да му се порадвам отново!

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#28
Айде, излезе
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.youtube.com/watch?v=MtQFiNMRHUI">https://www.youtube.com/watch?v=MtQFiNMRHUI</a><!-- m -->
Reply

#29
Сигурността, както винаги е еталон и крайъгълен камък за компанията!Всички останали производители в близкото бъдеще ще опитват да се равняват с новото ХС90, когато стане въпрос за нея:

<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.youtube.com/watch?v=TmIPnD_ucKg">https://www.youtube.com/watch?v=TmIPnD_ucKg</a><!-- m -->
Volvo V70 2002 Bi-Fuel

Volvo S80 2008 T6 AWD

Ex: Volvo V50 2005 2,4i
Reply

#30
То не усети, че го претъркулиха няколко пъти! Big Grin
Volvo For life!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)