The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ИГРА ЗА НОВО ВОЛВО И $50000

#31
Координатите излизат но внимавайте за числата.. това което виждате не означава че е това в действителност.. Big Grin
Reply

#32
Координатите излизат но внимавайте за числата.. това което виждате не означава че е това в действителност.. Big Grin
Reply

#33
хайде някой да помогне за човешкото тяло Smile колко в объркано :roll:
Reply

#34
хайде някой да помогне за човешкото тяло Smile колко в объркано :roll:
Reply

#35
ми да ви кажа аз са се мъча на четвъртата и сам си ги открих обаче яко цикал сега на тая някои ако знае нещо да каже че 3 дни си скъсах нервите и немога да я реша почнах да забивам даже
Reply

#36
ми да ви кажа аз са се мъча на четвъртата и сам си ги открих обаче яко цикал сега на тая някои ако знае нещо да каже че 3 дни си скъсах нервите и немога да я реша почнах да забивам даже
Reply

#37
Решението е 3538S 0057E. :oops:
[Image: volvo.jpg]
Reply

#38
Решението е 3538S 0057E. :oops:
[Image: volvo.jpg]
Reply

#39
А някой престраши ли се да отиде да си вземе декодер...
Аз мисля утре да ходя до представителството в младост, но...
Не знам какво ще ми трябва (като документи) да нося.
А и в условията прочетох:
9. ПОЕМАНЕ НА РИСК Приемайки Голямата Награда, Носителят на Голямата Награда и Гостът му приемат опасното естество и риска да поемат на това пътуване, включително риска от нараняване, обезобразяване и/или смърт; потвърждават че участието им в пътуването е доброволно; осъзнават че има природни и човешки фактори, които могат да повлияят на безопасността на действията в които той/тя участва; Носителят на Голямата Награда и Гостът му приемат риска от подобни фактори и събития и се съгласяват че Спонсорът и Свързаните лица няма да бъдат отговорни по никакъв начин за нараняване, обезобразяване и/или смърт.
Reply

#40
А някой престраши ли се да отиде да си вземе декодер...
Аз мисля утре да ходя до представителството в младост, но...
Не знам какво ще ми трябва (като документи) да нося.
А и в условията прочетох:
9. ПОЕМАНЕ НА РИСК Приемайки Голямата Награда, Носителят на Голямата Награда и Гостът му приемат опасното естество и риска да поемат на това пътуване, включително риска от нараняване, обезобразяване и/или смърт; потвърждават че участието им в пътуването е доброволно; осъзнават че има природни и човешки фактори, които могат да повлияят на безопасността на действията в които той/тя участва; Носителят на Голямата Награда и Гостът му приемат риска от подобни фактори и събития и се съгласяват че Спонсорът и Свързаните лица няма да бъдат отговорни по никакъв начин за нараняване, обезобразяване и/или смърт.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)