The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Огледала за 460-ка '94

#1
здравейте приятели, с повечето от вас се познаваме вече, с други се знаем задочно, но ще се радвам на съвет от вас!
преди седмица ми счупиха дясното странично огледало(механично) ! имате ли представа колко струва огледалото?
пък и другия проблем с беленето на лайсните на тавана, дали има някой предсатва колко е една лайсна?
Reply

#2
като гледам неса много евтини май ;о(
ей тука има малко
Справка
Аз винаги правя справка в ебей там цените са повечето случай по нсики от наличниет по магазините, поне покрай мен
ама хич не е ниска цената според мен ;о( мноо са скъпи тия козметики за нашите коли бре Sad
Според мен ако намериш от някоя морга ще ти е много по евтино и оригинално
Reply

#3
е тез дет ги има там са за стария модел, но за техния стандарт са си ок, за тук обаче мисля да ги намеря към 30-50лв.
Reply

#4
всички с 4хх май го имаме тоя проблем. и да ги смениш те пак ще се обелят. според мен няма смисъл. аз моите смятам да ги обеля съвсем и да ги боядисам. гадния метал, доколкото разбрах, си ги е лакирал и му държат
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#5
Тези лайсни метални ли са? ако да, защо не пробвате с оксидация поне няма да се лющи изобщо ще си решите проблема веднъж за винаги ;о)
Reply

#6
хамлет Wrote:Тези лайсни метални ли са? ако да, защо не пробвате с оксидация поне няма да се лющи изобщо ще си решите проблема веднъж за винаги ;о)

Ами има нещо метално в тях... мисля че са алуминиеви.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#7
само че аз лакирах лайсните преди да ги обеля. Бяха почнали да се пукат и като ги минах лакът ги запечата. Оттогава не са мръднали и на дъжд и на сняг. Не знам като се обелят дали ще хване лакът. Той е обикновен за нокти. Бая играчка е обаче докато ги намажеш целите Tongue
Reply

#8
Ще ходя да гледам 440гл...това удареното...гледам че има дясно огледало
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#9
be az to4no na tva udarenoto v gurmazovo mislq da mu vzema ogledaloto i laisnite , ma 4oveka ne znae6e kolko da mi iska!
Reply

#10
Колеги лаисните са алуминиеви, най-готино ще стане с прахово боядисване само че ще е с гланц, а иначе може и да не личи изобщо но ви трябва добър бояджия на коли, шприцват се с шприц които да държи на алуминии(3+1 или 4+1 на Боди) и после се боядисва с черна база и отгоре мат лак, може и с черна ацетонова боя, а ако бояджията наистина е добър може да я пръсне с по гъста боя с по малко въздух(на пищова) и ще стане грапава като че ли е от пластмаса(както е оригинално)
Хамлет а тия огледала са от стария модел няма да му свършат работа неговото е Бодигард, стават и от предните, но след 92г.
Между другото имам ги и двете механични но са само мехониката без пласмасовите капочета и мисля че няма да ти свършат работа.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)