The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рейка за 740

#1
Здравейте колеги , забелязах от известно време , че рейката ми е започнала да сълзи от лявата й страна точно преди да започне накрайника .. точно на маншона най-вероятно семеринга е заминал , та исках да ви попитам някой дали има втора употреба , която му е излишна и да ми каже някаква цена и като цяло по-евтино ли ще излезе да се ремонтира моята или да си намеря рейка от друго Волво .. ? Благодаря предварително Smile
Reply

#2
Мисля че най добрия вариант е да си я рециклираш . Цените вече не са като едно време а и хората си дават гаранции . Втора употреба на 20 и години няма гаранция че няма да протече утре.
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#3
killara Wrote:Мисля че най добрия вариант е да си я рециклираш . Цените вече не са като едно време а и хората си дават гаранции . Втора употреба на 20 и години няма гаранция че няма да протече утре.
+1
Преди около две години правих рейката на бабалък ми Опел вектра 2002г. , рециклираха ми я някъде в София за 150лв с 1г. гаранция и до момента нямаме оплаквания. Ето ти тел / не правя реклама даже фирмата не помня / 02/26046873 но пича си свърши работата добре.Тоя тел съм го давал на още 4-5 човека със същите болежки и за сега отзивите са добри.
На моя шлеп сменях пак по него време , взех я от германия втора употреба през ибеи за 75 + доставка 35 евро .Но наложи ли ми се пак , твърдо съм за рециклиране Wink .
[Image: ab199582.gif]
подписи для форумов
Волга ГАЗ 24-А с двигател 220D - минало
полски Фиат 125 - минало
MAZDA 323 1.3 - минало
OPEL OMEGA 2.0I - минало
ГАЗ  69 - настоящ
VOLVO S80 2.5TDI автоматик  Русе - настоящ
SUBARU FORESTER 2.0I 125HP - настоящ
Reply

#4
Благодаря за препоръките колеги и като му дойде времето ще я нося най-вероятно да се рециклира , но преди това имам много много други работи тепърва да правя ..
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)