The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на Volvo V70

#1
Здравейте колеги,

Ще си купувам колата от Пловдив. Някой може ли да ми каже читав сервиз, който да разбира от тези коли за дами прегледат двигателя и да ми направят компютъран диагностика. Ако може да е в западната част на града, там се намира и автокъщата.

Ще съм и благодарен ако напишете цени за комп. дисагностиката и прегледа.
Reply

#2
manatarka Wrote:Здравейте колеги,

Ще си купувам колата от Пловдив. Някой може ли да ми каже читав сервиз, който да разбира от тези коли за дами прегледат двигателя и да ми направят компютъран диагностика. Ако може да е в западната част на града, там се намира и автокъщата.

Ще съм и благодарен ако напишете цени за комп. дисагностиката и прегледа.

Единственото за което се сещам е Мото Пфое. Но нека кажат колегите от Пловдив. Wink
Reply

#3
http://www.nicycar.com/contacts

Обади се и търси Николай. Работил е дълго време в МП, софтуерът не е от най оригиналните, но могат да хванат повечето неща. Диагностиката мисля, че беше около 30-40 лв но питай пак като се обадиш. Иначе само МП може да те обслужи цялостно откъм софтуер, друг е въпроса колко разбират.
Reply

#4
Здравейте, купих звяра обаче в кат София ме изненадаха малко лошо. Оказа се, че колата се води 6+1??? по италиянски талон и сега ми искат седалките и ми издадоха времен талон :'( някой може ли да ми услужи с тези допълнителни седалки ако ги има? Иначе приемам и идеи от коя морга мога да купя, ако знаете такава.
Reply

#5
вдигни дървения под на багажника и виж дали не са там. Би трябвало да видиш от долната страна едни възглавнички. То си е малко имитация на седалка ама минава номера.
https://www.google.bg/search?q=volvo+xc7...00&bih=795
Reply

#6
@gadnia_metal Колега, няма ги. Обаче ги намерихме от друга кола и вече минах. В другата тема вече се похвалихSmile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)