The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Загуба на охладителна течност

#1
Пичове моля ви помагайте , става въпрос за С80 2001 година , 2.4 бензин . Протече ми съединението горе на радиатора , смених скобата , спря да тече , обаче задържаше налягане в казанчето , смених капачка на казанчето , сега вече е нормално налягането , обаче пак има някаква загуба на антифриз , отдолу под колата няма видими течове , проверих и маслото и не виждам да е смесено с антифриз , моля ви ориентирайте ме какво и къде да търся , благодаря ви предварително ! Smile
Reply

#2
kontrabant Wrote:Пичове моля ви помагайте , става въпрос за С80 2001 година , 2.4 бензин . Протече ми съединението горе на радиатора , смених скобата , спря да тече , обаче задържаше налягане в казанчето , смених капачка на казанчето , сега вече е нормално налягането , обаче пак има някаква загуба на антифриз , отдолу под колата няма видими течове , проверих и маслото и не виждам да е смесено с антифриз , моля ви ориентирайте ме какво и къде да търся , благодаря ви предварително ! Smile

Пробвай под шофьорската стелка, ако там е мокро и мазно е необходимо да се смени едно уплътнение на тръбите отиващи към радиатора за парното.
Reply

#3
Здравейте колеги мислех да пускам подобна тема но като заговорихте за това ако е удобно ще задам въпроса тук,под шофьорската стелка като пусна парно или климатик става мокро,а под задната лява стелка става мокро и мазно,първоначално си мислех че от дъждовете и някое уплътнение се е скапало но не е,забелязах че при пуснато парно или климатик става по мокро,та да попитам къде се намира въпросния радиатор на парното и сложно ли се сменят уплътненията
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)