This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приятелите ни от "Клуб Форд България"
От София съм, Красна поляна. В Клуб Форд съм madboy, тук също май е моя същата регистрация (от 2008г.), но не успях да си я възстановя, нито да се уверя, че съм аз, защото не намерих мейл на потребителя с този ник. Както и да е, след градушката гледам по-глобално на нещата. Wink
Живот и здраве в неделя може да се запознаем лично, на ОМВ.
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени.
Парите свършват, глупостите не.
Цитирай
Thanks given by:
MadFord написа:За мацката може да се степаме. Обаче след барбекюто. Big Grin

Нещо се омазах с регистрацията и мейлите ми, та чак сега се включвам и тук.

Та здравейте и от мен!

Няма да се степваме, най много да я привлечем при нас с едно хубаво C30 например! Big Grin
Volvo For life!
Цитирай
Thanks given by:
И така, колеги...благодаря за многобройните предложения Tongue
В Неделя след като се видяхме с прекрасните хора от Форд клуба, решихме забавата да бъде "BBQ в гората", а мястото - поляните около Германския манастир.
Тук можете да видите разписани детайлите.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=36706&p=243804#p243804">viewtopic.php?f=20&t=36706&p=243804#p243804</a><!-- l -->

Поздрави и до Неделя!
Явор
;-)
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Цитирай
Thanks given by:
Не се тепайте, ще ви боли :geek:
И при нас направихме анонса за сбирката, както и е отразено във Лицевата ни книга

До скоро Wink
Цитирай
Thanks given by:
Dani_Barabani написа:Не се тепайте, ще ви боли :geek:
И при нас направихме анонса за сбирката, както и е отразено във Лицевата ни книга

До скоро Wink

Как не? За такава хубавица си заслужава! Wink При нас е малко оскъдно от към представители на нежния пол ( с тази мъжка емблема Wink ), така че боли не боли поне си струва да се опита ! Smile

Хайде, стига съм обръщал темата на тийн чат, поздрави от мен и да си прекарате добре!
Volvo For life!
Цитирай
Thanks given by:
Макар и времето да не ни позволи да изпълним първоначалния план - BBQ, срещата се състоя по резервен план, и беше повече от приятна!
Предлагам този тип срещи с Форд, да си ги направим като традиция. Тъкмо барбекюто ще си до-направим ;-)
Споделям снимките, които са направили колегите от Форд Smile

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.clubford.org/forum/viewtopic.php?f=93&t=68975">http://www.clubford.org/forum/viewtopic ... 93&t=68975</a><!-- m -->

Поздрави,
Явор
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Цитирай
Thanks given by:
Здравейте, аз съм ЗА традициите и то ако е възможно да не са веднъж годишно.
Както се получи аз пак пропуснах, за мое съжаление. Но пък е нямало bbq, та значи не съм много вътре. Wink

Сега по друга традиция- при нас от време, на време се пробва да се съберат достатъчно желаещи, да се играе футбол на някое игрище/зала, но все не успяваме да се организираме като бройка, което пък е основното.
Като целта не е Ние vs Вие, а да съберем първо бройката. После ще е лесно да се разпределим.
Idea
Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени.
Парите свършват, глупостите не.
Цитирай
Thanks given by:
MadFord написа:Здравейте, аз съм ЗА традициите и то ако е възможно да не са веднъж годишно.
Както се получи аз пак пропуснах, за мое съжаление. Но пък е нямало bbq, та значи не съм много вътре. Wink

Сега по друга традиция- при нас от време, на време се пробва да се съберат достатъчно желаещи, да се играе футбол на някое игрище/зала, но все не успяваме да се организираме като бройка, което пък е основното.
Като целта не е Ние vs Вие, а да съберем първо бройката. После ще е лесно да се разпределим.
Idea

Супер, това е много добра идея! Ако можете и фенове на други клубове да привлечете и те да си сформират отбори, може да се направи турнир между марките! Wink

Поздрави
Volvo For life!
Цитирай
Thanks given by:
JMI написа:
MadFord написа:Здравейте, аз съм ЗА традициите и то ако е възможно да не са веднъж годишно.

Idea

Супер, това е много добра идея! Ако можете и фенове на други клубове да привлечете и те да си сформират отбори, може да се направи турнир между марките! Wink

Поздрави

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=9358&start=150">viewtopic.php?f=20&t=9358&start=150</a><!-- l -->
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Цитирай
Thanks given by:
Браво, но явно не се прави навсякъде! Аз бих предложил волейбол, защото повече би ме зарадвал като спорт и трябва по- малко народ да се сформират отбори! Smile
Volvo For life!
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)