The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нов собственик 2.4 тд

#11
Да съживя темата . И да не пускам нова .
Имах два такива кораба . 944 и 945
Единия с овърдраив 1991- проблема с изключването на "5та" си го показа , съответно изкара едно летуване на Пампорово с 8 скорости(кабелите на датчика накъсо, оказа с ,че е датчика за включена 4та . Многократно съм карал зад голфчета с включена задна с около 100 в посока напред . Проблем на производителя) , много е удобно за катерене на баири - 2ра се форсира , на 3та тежи 2 +овердрайв - перфектно),
следващия с 5 степенна кутия 1996 .
И двата бяха с печките на WV .
Първия все още е на склад при мен , без двигател .Беше при един англичанин 3 години и после ми го върна . Както го докара така си стоеше близо 6-7 години.
Втория го подарих на сестра ми .
Първия стана донор на втория - получи се краш .
Успели да разрушат неговия си мотор и най-лесното беше - смяна .
Демонтирах го , изпратих го , монтирали го .
Чух го днес . Страшно тракане в мотора .Според мен предварение извън рамките на нормалното (Мотора беше основно ремонтиран при мен бутала , шлаиф, нов разпределителен, нов колянов , нова маслена помпа, ремонт на главата -клапани ,легла и т.н. правих го за себе си - вечен) .
Човека който го кара има достатъчни умения на механик но не и знанията по този мотор.
А държи да си оправи и другия .
Аз знам какво да правя (правил съм го , доста пъти ) , има ли вариант да му помогна отнякъде с ръководство :"Как да си направя центровката на двата вала и помпата като за "dummies" " .
Моля колеги помогнете за спасяването на този мотор .Аз като го чух днес , ме заболя .
Reply

#12
Всичко е наред .
Извинявам се за ОГРОМНОТО закъснение .
Оказа се , че при смяната на ремъците и масла, филтри (задължителното) на стария мотор ,
Втория ремък за помпата с един зъб напред - предварение - ужас.
Сега дъртия дръгел мърка като охранен котарак .
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)