The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Къде да отида да ми почистят дюзите?

#11
колата придърпва когато й подавам плавно газ

ще сменя кабелите ( в юве казаха, че са наред, но те са минималисти: имах една пукната свещ, те ме накараха да намеря една, каквато и да е; а тази кола не е за каквито и да е свещи) и ще почистя дюзите

не се сещам какво друго мога да направя
Reply

#12
колата придърпва когато й подавам плавно газ

ще сменя кабелите ( в юве казаха, че са наред, но те са минималисти: имах една пукната свещ, те ме накараха да намеря една, каквато и да е; а тази кола не е за каквито и да е свещи) и ще почистя дюзите

не се сещам какво друго мога да направя
Reply

#13
влизаш в близката бензиностанция ОМВ поне там за последно гледах богата гама от добавки за горивото /гледаш внимателно да е за такъв като твоя двигател/... и прибавяш 20 кинта сипваш до-горе /добавката най добре да я сложиш по средата на пълненето/ 95+ или по високооктанов и отиваш да се състезаваш на магистралата /до морето примерно/ като караш колата в хубави обороти над 3х /и не със 7 или 8х де/ и после ще почерпиш :wink:
Reply

#14
влизаш в близката бензиностанция ОМВ поне там за последно гледах богата гама от добавки за горивото /гледаш внимателно да е за такъв като твоя двигател/... и прибавяш 20 кинта сипваш до-горе /добавката най добре да я сложиш по средата на пълненето/ 95+ или по високооктанов и отиваш да се състезаваш на магистралата /до морето примерно/ като караш колата в хубави обороти над 3х /и не със 7 или 8х де/ и после ще почерпиш :wink:
Reply

#15
абе май е за ултразвук работата

иначе май е вярно, че високооктановия бензин помага, защото в него би трябвало да слагат по-хубави добавки за почистване

според последния ми план, първо ще мина една мото пфое диагностика

:|
Reply

#16
абе май е за ултразвук работата

иначе май е вярно, че високооктановия бензин помага, защото в него би трябвало да слагат по-хубави добавки за почистване

според последния ми план, първо ще мина една мото пфое диагностика

:|
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)