The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем при набиране на скорост

#1
1О7 коня 94 година е Волвото ,бензин ,когато дам газ прекалено рязко започва да се форсира без да увеличава скоростта?
Не знам точно как да го обясня ,карах 300км по магистралата до морето ,на 5-та скорост на 130км заспива и си върви добре,но когато бързо трябва да набере скорост ,при изпреварване , ръмжи здраво НЕ ускорява нормално , няма мощност като че ли да набере.Имал ли е някой подобен проблем и как е решен
Reply

#2
Съединител?
Reply

#3
stifunkata Wrote:Съединител?
+1
Включвай на 3-та, дърпай ръчната и опитай да "потеглиш" като бавно отпускаш съединителя... Трябва да изгасне веднага.
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#4
+1 за съединител
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#5
Благодаря за бързите отговори,бях чувал израза ''боксуване на съединителя '' и си го представях точно така,но не бях сигурен .Номера ми го прави на 4 и 5 скорост,а освен това и много често и трябва двойно амбриране за да изключи от 1 ,2 или 3 скорост,така че почти съм сигурен че е съединителя.За да не пускам нова тема ,може ли да ми препоръчате майстор за Волвото в Бургас или околността защото работя в Созопол и майстора ми е на 350 км от тук ,а не искам да я водя при самодейци
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)