The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S40 1.9д 115 к.с. - проблем с мощността

#1
От няколко дена колата ми загуби мощност. Колата е доста мудна, не пропушва нито нищо. Когато я закача на компютър ми дава ЕГР грешка. Ако някой е имал такъв проблем, ако може да сподели как го е решил.
Reply

#2
Пробвай с почистване, ако не стане.... подмяна на ЕГР
Reply

#3
Егр клапана беше почистен, но не се оправи, просто се добави и още една грешка - турбо регулиращ клапан.
Reply

#4
Намерил ли си проблемът къде е?
Reply

#5
турбо регулиращ клапан 120 лева и е като нова но след смяната ударих и един ремап на компа :Д махане на ЕГР софтуерно и на дебитомер програмиране по таблица Smile сега е самолет както и премахване на V-MAX но този регулатор на турбото прекусва от време на време явно това му е болата на двигатела
Reply

#6
Дай малко повече информация,къде направи интервенцията с ремапа и другите неща,както и какъв е разхода сега и т.н. просто малко повече инфо
Volvo XC90 2.4 D/200 hp - 2011 - now
Volvo XC90 2.4D/185hp - 2008 - R-design - ex
Volvo V40 1.9D/115hp - 2001 - Sport - ex  
Volvo S40 1.9D/115hp - 2002 - ex
Volvo S40 1.8i/115 hp - 1997 - ex
Reply

#7
ремапа го правих в Русе <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.vrperformance.net/">http://www.vrperformance.net/</a><!-- m --> това е саита разхода ми е 4.5 л. с скорост 120-130 км/ч иначе като настъпиш педала до краи там идва разликата излита. Стандартно двигатела вкарва 40 грама гориво на дюза сега вкарва 70 грама и турбото от 1.2 е качено на 1.3 бара. Проблема идва след ремапа ако не ти е нов съеденитела ще пребоксува иначе сега на 2-ра като дадеш пулна гас оставя гумите на асвалта така и на 3-та :Д . Но да не забравяме че това не е спортна кола Smile иначе ако решиш след ремап да караш на пълна газ засякох за 56 км някъде близо 20 л. на 100 :Д така че не е оферта да я караш така :Д
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)