The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Футбол, тенис, волейбол и други спортове с приятели

#1
Привет на всички!

Една много хубава идея предложи колегата "MadFord" !
А именно - да си направим отбори по желаните от нас спортове, да си ги "оттренираме" едно хубаво, и да разнообразим ежедневието си с малко спорт и приятни емоции ;-)
Идеите (първоначално) са за футбол на малки игрища (с около 6 човека в отбор), волейбол, тенис (маса и корт). Ако някой има и други предложения - тук е мястото да ги споделя ;-)
И така, като за начало предлагам да сформираме екипите. Как - като всеки изрази на какво му се играе. Ще разгледаме предложенията и желанията, и тогава ще сформираме отборите-юнаци 8-)
Ако пък надобреем съвсем, турнирите са неизбежни :mrgreen:
И нека в тези занимания се включи цялата страна! Че кой знае...може и национален отбор да сформираме ;-)

Бързам да споделя моето мнение по темата:
С кеф "играя" волейбол и тенис (корт). Мога да участвам във всякакви спортни мероприятия свързани с тези спортове в София, след 19:00, всеки ден.

Чакаме с нетърпение останалите мнения и предложения!
Smile

Поздрави,
Янков
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#2
Здравейте колеги,
Страхотна е идеята. Погледнах и двете теми, тази на колегите от Форд, така и старата наша тема. И съм изненадан как не се запазило като, един вид, традиция или по-скоро хоби събиранията за спорт.
Та по същество, имам огромно желание да играя волейбол, както и футбол и тенис на маса. От гледна точка на времето съм ограничен само за събота и неделя. Надявам се повече хора да се включат, независимо от спорта и времето.

Поздрави
Георги

П.П. За волейбола по софийските околия, мога да предложа салона на 2-ра испанска гимназия, която е в Слатина. Хубави паркет, мрежа, топки, както и човека, отговарящ за салона, е пичага.
Клубна карта №: 00421
[Image: ab261454.gif]
Reply

#3
Здравейте, супер идея, много ми допада.
Мога да взема участие по футбол /бил съм вратар в Левски на млади години/, тенис на корт /като включим и дъщерята можем да направим смесени двойки Smile /, обичам волейбола адски много, а за зимата заедно с жената и щерката сме готови за отборни и индивидуални състезания по ски.
Като време след 19 часа е най-удобно. Ако се направи организация, бройте ме в отбора Smile .
Reply

#4
Аз също бих се включил в спортната дейност с удоволствие, в спорта на маса Big Grin - тенис на маса.
Знам две зали в София, в които този спорт може да се практикува срещу съответната такса. Едната е до завод "Електроника", а другата - в МОЛ-а Парадайз на Хладилника http://www.ppclubs.eu/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81/.
Поздрави !
Обикновен простосмъртен с клубна карта.
Reply

#5
profyt Wrote:Аз също бих се включил в спортната дейност с удоволствие, в спорта на маса Big Grin - тенис на маса.
Знам две зали в София, в които този спорт може да се практикува срещу съответната такса. Едната е до завод "Електроника", а другата - в МОЛ-а Парадайз на Хладилника http://www.ppclubs.eu/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81/.
Поздрави !

Мога да се пробвам да вкарам някой кош ако не съм забравил как става ... Wink
Мога да осигуря възможност за игра на тенис на маса,на корт и футбол в хубава зала.
Браво за темата, отлично попадение !
Ще следя с интерес развитието.

п.п. А ако има някой "баир будала" Big Grin кат мене за разходка в планината с байк да свирка, на линия съм.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#6
А има ли някой желаещ в неделя сутринта да пробваме тенисмасите в Парадайз?
Обикновен простосмъртен с клубна карта.
Reply

#7
Явка, супер тема!
Бройте и мен за волейбол Smile
Reply

#8
Мине ме бройте за спортна стрелба или пейнтбол :mrgreen:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#9
Пейнтболът мИ е по-добър от пейнтболът тИ ... Smile
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#10
А преди пет години Клуб Форд ни биха във Варна на футболния терен с 9:2 !
:o :o :o
Мъкаааа !
Cry Cry Cry Cry
Обаче пък каква публика имахме - я някой веднага да пусне някоя снимка та да се посмеем малко...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)