The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo C70 , 1999г. нужда от части

#1
Здравейте , карам въпросната кола от близо две години и половина и беше издържлива като танк Smile . За съжаление обаче капачката на казанчето за антифриза се е скапала и е надула и казанчето се е спукало и тече . Доливам антифриз или вода , но за зимата така не може :/ . Можете ли да ми кажете откъде мога да си купя читаво казанче с читава капачка или направо комплект и долу-горе за каква цена ? Разгледах по много магазини , но всички цъкаха отрицателно . Обиколих и доста морги , но със същият резултат :/ . Освен това ми трябва и дясно огледало понеже някакъв ме е чукнал на паркинга (само огледалото е пукнато , пластмасата е невредима) . Последното по важност което търся са болт или болтове ако не се продават на бройка за джантите 5 са (счупиха главата на един когато сменях гумите) .

Благодаря за съдействието и безаварийно шофиране Smile
Reply

#2
Здравей,
Ето и номера на казанчето-8683455 струва 70 лв.в Мото Пфое,но го нямат налично,предполагам че в рамките на 14 дни ще могат да го доставят.
Колкото до капачката,давам ти ОЕ номера-9445462,имат в Мото Пфое,на цена 46.50 лв.Има я и неоригинална 10-16 лв.
Надявам се да съм ти бил полезен с тази информация.
Reply

#3
stoyannstefanov Wrote:Здравей,
Ето и номера на казанчето-8683455 струва 70 лв.в Мото Пфое,но го нямат налично,предполагам че в рамките на 14 дни ще могат да го доставят.
Колкото до капачката,давам ти ОЕ номера-9445462,имат в Мото Пфое,на цена 46.50 лв.Има я и неоригинална 10-16 лв.
Надявам се да съм ти бил полезен с тази информация.

Благодаря много Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)