The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Прословутият проблем с ABS модулът - C70 coupe (2000)

#11
pmarov Wrote:Имам същия проблем на "VOLVO" S 80 2.4 бензин 170 php. Моля ви за съвети. От Казанлък съм.

Почукай на тази врата : <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=3420">memberlist.php?mode=viewprofile&u=3420</a><!-- l -->

8-)
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#12
Колега имам абсолютно същият проблем с мойто Volvo C70 226 hp...Като ми светне АБС заедно с червения удивителен знак ми пада стрелката на километрите и като пускам газта на педала се едно набивам рязко спирачки...след определено време лампите изгасват и светва АБС заедно с тракшана...можеш ли да ми кажеш какво точно в последователност да направя за да не стане така,да дам на някой да барника и да счупят нещо,имам волкото отскоро и заради тая простотия не мога да му се нарадвам още Big Grin благодаря предварително Wink
Reply

#13
Всичко е описано в темата, прегладай я и ще си отговориш на въпросите.
А както и колегата по-горе спомена, най-добре се свържи с Tisho.
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

#14
И при мене модулът вече работи и честно казано съм потресен колко лесно се оправи,възможно е да е временно решение но все пак в момента всичко е наред Wink Просто поставих парче пластмаса между модулът и помпата и това най-вероятно помогна за по-добър контакт,защото не виждам друг вариант да спрът да светят лампите на таблото,а и човека който ми каза за този метод,разбрах че и други волва са се оправили Wink
Reply

#15
И аз бях чел някъде за такова решение. Но най-вероятно, някой ден, проблемът пак ще се прояви Smile
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

#16
Add1ct Wrote:И при мене модулът вече работи и честно казано съм потресен колко лесно се оправи,възможно е да е временно решение но все пак в момента всичко е наред Wink Просто поставих парче пластмаса между модулът и помпата и това най-вероятно помогна за по-добър контакт,защото не виждам друг вариант да спрът да светят лампите на таблото,а и човека който ми каза за този метод,разбрах че и други волва са се оправили Wink

:mrgreen:

Баба имаше следния лаф: Ако всичко дето хвърчи ставаше за ядене..

Оправете си модула, както трябва. Така както сте усукали платката за да контактуват разбитите спойки на куплонга, в даден момент ще се спука някой корпус на чип и целия модул ще е за боклука.

Wink
Reply

#17
Tisho Wrote:
Add1ct Wrote:И при мене модулът вече работи и честно казано съм потресен колко лесно се оправи,възможно е да е временно решение но все пак в момента всичко е наред Wink Просто поставих парче пластмаса между модулът и помпата и това най-вероятно помогна за по-добър контакт,защото не виждам друг вариант да спрът да светят лампите на таблото,а и човека който ми каза за този метод,разбрах че и други волва са се оправили Wink

:mrgreen:

Баба имаше следния лаф: Ако всичко дето хвърчи ставаше за ядене..

Оправете си модула, както трябва. Така както сте усукали платката за да контактуват разбитите спойки на куплонга, в даден момент ще се спука някой корпус на чип и целия модул ще е за боклука.

Wink
Да ти дам да ми го оправиш за без пари тогава Big Grin Big Grin Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)