The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B230FT+Бууст кранче ???

#1
Колеги , кажете си мнението по тази тема .. Кажете ще има ли ефект от това и при пиковете колата колко над 165-коня ще бъде ? Възможно ли е компютърът да ме отреже нещо или да даде грешка ???
Reply

#2
По-лошо ще направиш по-хубаво не . Ще те отреже и дебитомера и сондата и джетроника . :?
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#3
А защо ще ме отрежат , при положение че аз няма да вдигам с 3 бара отгоре , а нещо от сорта на +0.2 аз ще си закача отделен буустметър освен фабричния и поне ще имам някакъв поглед над нещата с какво налягане карам ? Не вярвам електрониката на тая дърта кочина да е толкова чувствителна .. Sad
Reply

#4
ПРИЯТЕЛЮ , МАЙ НЯМАШ МЯСТО ПРИ НАС ЩОМ НЕ ОЦЕНЯВАШ ТОВА КОЕТО ИМАШ.
............................................................
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#5
Колега, killara!
Предупреждавам те тук на място, а не официално, защото те разбирам като собственик на Волво колко е чувствително да се обиждат автомобилите ни. Въпреки това всеки собственик има право да си нарича личната собственост, както иска и не е твоя работа да го съдиш. Моля, ограничавай емоционалните изказвания, които биха били възприети, като обида от други колеги!
Поздрави!
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#6
Само толко ли !? Поне можеше да ме баннете :? , пък толерирайте тези които плюят по колите ни . Сигурно има и други колеги на които колите им са им вдигали кръвното и то маже би не еднократно но май никой не не се е изказвал така за "личната си собственост" . Май това е форум за почитателите на марката Волво , а не на тези които не я харесват .
Колега обидихте ме и двамата .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#7
Това че съм се изказал така не означава , че не си харесвам колата и не уважавам марката , а просто , защото се ядосвам .. И не ти ще ми казваш къде ми е мястото Smile Просто ми е много странно как наистина на тая дърта кола електрониката е толкова чувствителна ако е вярно това , което ти каза ...
Reply

#8
Колеги днеска вързах бууст кранчето и допълнителен бууст метър , който е разграфен , а не е като фабричния и днес ми направи пик от 1.5 бара , а постоянно налягане от 1-1.2 бара .... Тоест това , което каза колегата не е вярно , че на над 0.8 дебитомера , сондата и инжекциона ме режат ... при положение , че всичко е фабрично и нищо не е пипано ! Smile Поздрави
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)