The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Висок разход на гориво

#11
Сутринта смених кабелите ,дадоха ми някакви ТЕСЛА за 20 лв с отстъпката.С 10лв минах 85 км и ми изгасна незнам дали си въобразявам но колата върви много повече от преди ,и пали веднага ,преди палеше по-трудно на газ .Единият предпазител на едната свещ се беше разтопил и цялата свещ се беше нацапала Също ходих до Мото Пфое за удостоверение че катализатора ми е изправен и го има и питах за цена на кабели ,иска ми малкия талон рови се 15 мин в компа и равносметката 190 лв с поръчка и ако искам да ми ги сменят още 20 лв ужас
Reply

#12
peichinov_81 Wrote:Сутринта смених кабелите ,дадоха ми някакви ТЕСЛА за 20 лв с отстъпката.С 10лв минах 85 км и ми изгасна незнам дали си въобразявам но колата върви много повече от преди ,и пали веднага ,преди палеше по-трудно на газ .Единият предпазител на едната свещ се беше разтопил и цялата свещ се беше нацапала Също ходих до Мото Пфое за удостоверение че катализатора ми е изправен и го има и питах за цена на кабели ,иска ми малкия талон рови се 15 мин в компа и равносметката 190 лв с поръчка и ако искам да ми ги сменят още 20 лв ужас

колата ти е явно хибрид
Reply

#13
Как така хибрид, двигателя е 1.8 mi
Reply

#14
peichinov_81 Wrote:Как така хибрид, двигателя е 1.8 mi

радвай се на колицата и я обгрижвай ,разхода ти е завиден .
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)