The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Висок разход на масло

#11
peichinov_81 Wrote:прави ли се лесно

не ,не е лесно ! Следя темата ти и се надявах ,да не е това проблема ! но преди да предприемеш някакви действия ,качи колата на канал ,огледай с някой които разбира .
Reply

#12
Засега ще доливам като събера малко пари ще мисля какво да правя .Незнам дали е мястото тука но имам и проблем с скоростите ,първа и втора влизат с усилие,суединителя отделя добре скоростите не хъркат масло не съм сменял
Reply

#13
peichinov_81 Wrote:Засега ще доливам като събера малко пари ще мисля какво да правя .Незнам дали е мястото тука но имам и проблем с скоростите ,първа и втора влизат с усилие,суединителя отделя добре скоростите не хъркат масло не съм сменял
Най-вероятно нивото на маслото в скоростите е ниско.Долей!А и данеби течът да е от тях,а не от двигателя?
Reply

#14
peichinov_81 Wrote:Засега ще доливам като събера малко пари ще мисля какво да правя .Незнам дали е мястото тука но имам и проблем с скоростите ,първа и втора влизат с усилие,суединителя отделя добре скоростите не хъркат масло не съм сменял

на скоростния лост в основата /вътре в купето / под маншона ,има едни тефлонови втулки -прегледай ги за луфт !.на старото ми волво бяха се износили много и първо вкл на втора и тогава на първа ..!
.от тогава ми остана навика и сега в каквато и кола да седна .така тръгвам .
как разбра ,че съединителя отделя добре -аз си мисля ,че е от него
Reply

#15
Ако проблема е от съединителя, най-трудно ще влиза задна - винаги тя е най-мощната предавка! Тя даже би изхърквала защото е с прави зъби и е без синхронизатор !
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#16
възможно е да е от щангата ,която свързва самия скоростен лост с кутията ,има възможност да се регулира !
Wink
Reply

#17
Много ми харесва колата и искам да я оправя ,някой да мим препоръча майстор от Пловдив и региона благодаря предварително
Reply

#18
peichinov_81 Wrote:Много ми харесва колата и искам да я оправя ,някой да мим препоръча майстор от Пловдив и региона благодаря предварително

за влизането на скоростите -провери щангата ,може да си я ударил някъде ,и да е от там проблема ти.
Reply

#19
andro440 Wrote:възможно е да е от щангата ,която свързва самия скоростен лост с кутията ,има възможност да се регулира !
Wink

Как става номерът с регулирането?
Reply

#20
Значи за 7xxx км.съм долял един литър сега маслото ми е на минимума мога ли да я карам така още малко или да долея?Попитах за някой от Пловдив и региона който разбира да ми погледне колата но никой не ми отговори-колеги от пловдив каде си обслужвате колите
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)