The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Висок разход на масло

#21
peichinov_81 Wrote:Значи за 7xxx км.съм долял един литър сега маслото ми е на минимума мога ли да я карам така още малко или да долея?Попитах за някой от Пловдив и региона който разбира да ми погледне колата но никой не ми отговори-колеги от пловдив каде си обслужвате колите
Колега,първо - мястото на въпроса ти не в тази тема,и второ - ако беше отишъл днес на срещата в Пловдив - <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=37240">viewtopic.php?f=20&t=37240</a><!-- l --> ,колегите определено щяха да са ти от полза! Wink
Reply

#22
Честита Коледа на всички .От две седмици пушенето спря ,мисля че от както долях последно малко масло ,незнам какво е станало но поне вече не ме е срам като чакам на светофар .След новата година ще сменя маслото и ще коментирам пак .Нека някой да препоръча човек да ми погледне колата в Пловдив и региона ,ще следя за нови срещи и ще се опитам да се видим с колегите от Пловдив.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)