The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ключ за кола

#11
Моята я купих през 2007г. с един ключ и реших да не експериментирам и започнах да търся вариант за втори такъв, обиколил съм ключарите в Габрово, Ловеч, Търново и Г. Оряховица, ходил съм на ключар в Бургас и съм говорил с председателя на камарата на ключарите по това време и резултатът беше това което съм написал в предния пост. По това време само няколко сервиза на МП програмираха ключове, заготовката се поръчваше предварително срещу капаро а за самото програмиране се изискваше колата да е в сервиза като устройството за програмирането се свързваше с компа на колата. Така извадих моя ключ.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#12
за да не пускам нова тема дали някой си е поръчвал такъв ключ <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ebay.co.uk/itm/4-BUTTON-FLIP-KEY-FOB-CASE-UPGRADE-FOR-VOLVO-S40-V40-S70-C70-V70-S80-REMOTE-KEY-/390699550770?pt=UK_Cars_Parts_Vehicles_Other_Vehicle_Parts_Accessories_ET&hash=item5af7820832">http://www.ebay.co.uk/itm/4-BUTTON-FLIP ... 5af7820832</a><!-- m -->
Reply

#13
peshev Wrote:за да не пускам нова тема дали някой си е поръчвал такъв ключ <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ebay.co.uk/itm/4-BUTTON-FLIP-KEY-FOB-CASE-UPGRADE-FOR-VOLVO-S40-V40-S70-C70-V70-S80-REMOTE-KEY-/390699550770?pt=UK_Cars_Parts_Vehicles_Other_Vehicle_Parts_Accessories_ET&hash=item5af7820832">http://www.ebay.co.uk/itm/4-BUTTON-FLIP ... 5af7820832</a><!-- m -->


Ахъ. От няколко години S80-то ми е с такива.
Но това не е ключ. а само пластмасите необходими за да се направи от стария тип ключ такъв който се сгъва и металната заготовка за ключа.
Reply

#14
значи вземаме тази пластмаска и заготовката отиваме при един ключар да го нареже прехвърляме и вътрешностите на дистанционното и сме готови ли? а с чипа за имобилайзера как седят нещата на старата ми кола се махаше и се прехвърляше на нов ключ тук как е?
Reply

#15
peshev Wrote:значи вземаме тази пластмаска и заготовката отиваме при един ключар да го нареже прехвърляме и вътрешностите на дистанционното и сме готови ли? а с чипа за имобилайзера как седят нещата на старата ми кола се махаше и се прехвърляше на нов ключ тук как е?

Точно. Сваля се от ключа и се монтира в новия. В пластмасата има предвидено място за целта.
Има малка тънкост при лепенето на двете половини, на пластмасата която е около ключ-а. Трябва да са залепени много добре, защото иначе при палене се разпада.
Reply

#16
Здравейте колеги ! Развитие по темата , днес ми направиха ключ в София за 40:лв че дори е 1:1 със оригиналния на външност.Който се интересува ми пише и давам адрес.Много съм доволен.Поздрави.
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#17
И аз съм като Михов - 98-ма края, т.е. модел 99 - ключа е с чип Филипс -Крипто, хората си искат да сваля имобилайзера и за няколко дни да нямам кола, докато дойде новия ключ за 150-160 лв. Мафия
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#18
Momcho00 това за ключ с гадната криптация ли е. 40лв. си е повече от добра цена.
[Image: Photo0199.jpg]
[Image: ab209937.gif]
раскрутка сайтов
ВОЛВО V 40 1.8 115к.с 1998год. B4184S, ГИ REG O.M.V.L
Reply

#19
tonyfireman Wrote:И аз съм като Михов - 98-ма края, т.е. модел 99 - ключа е с чип Филипс -Крипто, хората си искат да сваля имобилайзера и за няколко дни да нямам кола, докато дойде новия ключ за 150-160 лв. Мафия

За 130,00 лв. ми го направиха на S-ката , като свалиха модула на имобилайзера и разпоиха чипа за да прочетат кода . Ако те интересува къде , мога да ти дам информацията на лично . Процедурата отне 1 час .
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#20
murcho_gb Wrote:Momcho00 това за ключ с гадната криптация ли е. 40лв. си е повече от добра цена.
Ами не са ми казвали каква е криптацията , прочетоха кода без никакъв проблем.Колата е 99 година.
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)