The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ел седалки на C70 проблем

#1
Здравейте колеги,някой може ли да ми разясни защо на шофьорската седалка не ми работи копчето за движение на облегалката,като го натисна се чува само едно цъкане и до там и отделно когато сваля облегалката с лостчето за да седне някой от зад,би трябвало когато наведа облегалката напред и автоматично да се мърда седалката напред или греша..??А пасажерската седалка дори не мога да и мърдам ръчката за движение на облегалката,направо е блокирала и от там никой не може да влезне Big Grin...Някой който разбира от ел може ли да ми оправи проблема,възможно ли е ако има платки в седалките да има разпоени пътечки или някой кабел прекъснат не знам вече....МОЛЯ ВИ ПОМАГАЙТЕ
Reply

#2
При мен имаше подобен проблем - при мен проработи като й шибнах един (на седалката). Колкото и странно да звучи, от тогава съм нямал ядове Smile Варианти много, но е възможно жилото да е скъсано или излязло. При което трябва седалката да се свали и "съблече" ...
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

#3
За жилото ясно,може и да се е скъсало,но там проблема е на пасажерската седалка,а на шофьорската защо не ми се мърда облегалката,аз лично не искам да и ''шибвам един'' Big Grin и отделно искам да разбера когато мръдна седалката с лоста за да седне някой отзаде,би ли следвало автоматично да си се премести напреде и следователно когато върна облегалката назаде и седалката да се върне в първоначалната си позиция
Reply

#4
Не, седалката не се връща автоматично.
Пробрай, бе. Пробвай да я шибнеш с не много сила. Удари самата облегалка посока - назад. Нищо не може да й стане ... При мен подейства!
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)