This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Елипси В40
Mihov написа:
pliva написа:При мен на В40 в багажника където е решетката за суб буфера са два кръгли високоговорителя като тези във вратите Sad Не би ли трябвало да е един по-голям високоговорител ?Дали ще има ефект да монтирам един такъв и какъв трябва да бъде?

Не пипай нищо , освен ако не работи по някаква причина - ти си един от малкото които имат фабричен суб-уфер ! Smile
ОК!Работи си,няма проблем,но се замислих няма ли да е по-добре с един по-голям,като централния на ХС-то.
[Изображение: ab188268.gif]
Цитирай
Thanks given by:
mar7ooo_92 написа:
pliva написа:При мен на В40 в багажника където е решетката за суб буфера са два кръгли високоговорителя като тези във вратите Sad Не би ли трябвало да е един по-голям високоговорител ?Дали ще има ефект да монтирам един такъв и какъв трябва да бъде?
Няма да постигнеш нищо, и както каза колегата, "не бутай" Big Grin Аз също имам фабричен суб-уфер и работи много добре, но си е слабичко, няма от къде да изкара сила с тези 13 см. говорителчета. Smile Ще взема да направя клип да се види разликата между оригиналния суб-уфер, и с допълнителния, за да се види разликата. Smile
ОК.Убедихте ме :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[Изображение: ab188268.gif]
Цитирай
Thanks given by:
pliva написа:
Mihov написа:

Не пипай нищо , освен ако не работи по някаква причина - ти си един от малкото които имат фабричен суб-уфер ! Smile
ОК!Работи си,няма проблем,но се замислих няма ли да е по-добре с един по-голям,като централния на ХС-то.

За да сложиш по-голям говорител ти трябва и нещо, което за го захрани, иначе няма файда. Smile Поради тази причина си сложих и допълнителен усилвател. Smile
Веднъж VOLVO, завинаги VOLVO ...
Сега: VOLVO V40 1.9D 115hp 2002г,.
предишна: VOLVO V40 1.9D 115hp 2003г.
предишна: VOLVO 440 Turbo 1989г.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)