The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Замяна на дисплея на навигацията

#1
Колеги някой заменял ли е оригиналния дисплей на навигацията с touch screen такъв със същия размер? Ако да - къде и срещу каква сума, за София питам?
Reply

#2
аз съм го сменил, но не с тъч а с дистанционно, че не си представям как ще го стигам да го натисна( все пак не е на централната конзола за да е близко. а относно смяната му надали ще намериш някъде готово решение, всичко е Custom, аз бая си поирах докато го направя. аз го позвам за музика (клипове и мп3) има опция и за втори вход за задна камера, но за момента не съм слагал задна камера.
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#3
stefi_pavlov Wrote:аз съм го сменил, но не с тъч а с дистанционно, че не си представям как ще го стигам да го натисна( все пак не е на централната конзола за да е близко. а относно смяната му надали ще намериш някъде готово решение, всичко е Custom, аз бая си поирах докато го направя. аз го позвам за музика (клипове и мп3) има опция и за втори вход за задна камера, но за момента не съм слагал задна камера.

Може би имаш право колега, може би наистина няма смисъл от touch-а и по-добре с дистанционно. От друга страна ако разликата в цената на дисплей с touch и на дисплей без touch e минимална то по-добре да има touch. Ти какъв дисплей сложи и вижда ли се добре на слънце? Горе долу колко ти излезе дисплеят, като пари? Също така, как си направил скриването/показването на дисплея?
Reply

#4
тук ще видиш какво съм правил
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=34&t=28106">viewtopic.php?f=34&t=28106</a><!-- l -->
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#5
rdx1968 Wrote:Колеги някой заменял ли е оригиналния дисплей на навигацията с touch screen такъв със същия размер? Ако да - къде и срещу каква сума, за София питам?


Една шапка с пари... А ако искаш да се вижда на слънце тогава шапките стават две...
Най ниската оферта за този размер дисплей видим на слънце е около 180 евро. Confusedhock:
Reply

#6
Tisho Wrote:
rdx1968 Wrote:Колеги някой заменял ли е оригиналния дисплей на навигацията с touch screen такъв със същия размер? Ако да - къде и срещу каква сума, за София питам?


Една шапка с пари... А ако искаш да се вижда на слънце тогава шапките стават две...
Най ниската оферта за този размер дисплей видим на слънце е около 180 евро. Confusedhock:

Благодаря за инфото Тишо! Цената наистина изглежда неразумна - все пак говорим за има няма 6 инча.
Бях се амбицирал да го подкарам този дисплей, ама реално погледнато май не си заслужава парите.
Reply

#7
rdx1968 Wrote:
Tisho Wrote:
rdx1968 Wrote:Колеги някой заменял ли е оригиналния дисплей на навигацията с touch screen такъв със същия размер? Ако да - къде и срещу каква сума, за София питам?


Една шапка с пари... А ако искаш да се вижда на слънце тогава шапките стават две...
Най ниската оферта за този размер дисплей видим на слънце е около 180 евро. Confusedhock:

Благодаря за инфото Тишо! Цената наистина изглежда неразумна - все пак говорим за има няма 6 инча.
Бях се амбицирал да го подкарам този дисплей, ама реално погледнато май не си заслужава парите.


Има и по-евтини варианти, като цяло 6.5" си е малко крив размер и трудно намираем.
Ето един по-евтин вариант например това: http://www.aliexpress.com/item/HDMI-2AV-...07029.html Но лятно време при силно слънце каквото и да показва - нищо се не вижда. Wink

Има разни други с по-голяма яркост, но там ни документация като хората нито управляваща платка - китаци винаги нещата ги правят половинчати.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)