This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Замяна на дисплея на навигацията
Колеги някой заменял ли е оригиналния дисплей на навигацията с touch screen такъв със същия размер? Ако да - къде и срещу каква сума, за София питам?
Цитирай
Thanks given by:
аз съм го сменил, но не с тъч а с дистанционно, че не си представям как ще го стигам да го натисна( все пак не е на централната конзола за да е близко. а относно смяната му надали ще намериш някъде готово решение, всичко е Custom, аз бая си поирах докато го направя. аз го позвам за музика (клипове и мп3) има опция и за втори вход за задна камера, но за момента не съм слагал задна камера.
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Изображение: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Цитирай
Thanks given by:
stefi_pavlov написа:аз съм го сменил, но не с тъч а с дистанционно, че не си представям как ще го стигам да го натисна( все пак не е на централната конзола за да е близко. а относно смяната му надали ще намериш някъде готово решение, всичко е Custom, аз бая си поирах докато го направя. аз го позвам за музика (клипове и мп3) има опция и за втори вход за задна камера, но за момента не съм слагал задна камера.

Може би имаш право колега, може би наистина няма смисъл от touch-а и по-добре с дистанционно. От друга страна ако разликата в цената на дисплей с touch и на дисплей без touch e минимална то по-добре да има touch. Ти какъв дисплей сложи и вижда ли се добре на слънце? Горе долу колко ти излезе дисплеят, като пари? Също така, как си направил скриването/показването на дисплея?
Цитирай
Thanks given by:
тук ще видиш какво съм правил
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=34&t=28106">viewtopic.php?f=34&t=28106</a><!-- l -->
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Изображение: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Цитирай
Thanks given by:
rdx1968 написа:Колеги някой заменял ли е оригиналния дисплей на навигацията с touch screen такъв със същия размер? Ако да - къде и срещу каква сума, за София питам?

Една шапка с пари... А ако искаш да се вижда на слънце тогава шапките стават две...
Най ниската оферта за този размер дисплей видим на слънце е около 180 евро. Confusedhock:
Цитирай
Thanks given by:
Tisho написа:
rdx1968 написа:Колеги някой заменял ли е оригиналния дисплей на навигацията с touch screen такъв със същия размер? Ако да - къде и срещу каква сума, за София питам?

Една шапка с пари... А ако искаш да се вижда на слънце тогава шапките стават две...
Най ниската оферта за този размер дисплей видим на слънце е около 180 евро. Confusedhock:

Благодаря за инфото Тишо! Цената наистина изглежда неразумна - все пак говорим за има няма 6 инча.
Бях се амбицирал да го подкарам този дисплей, ама реално погледнато май не си заслужава парите.
Цитирай
Thanks given by:
rdx1968 написа:
Tisho написа:

Благодаря за инфото Тишо! Цената наистина изглежда неразумна - все пак говорим за има няма 6 инча.
Бях се амбицирал да го подкарам този дисплей, ама реално погледнато май не си заслужава парите.

Има и по-евтини варианти, като цяло 6.5" си е малко крив размер и трудно намираем.
Ето един по-евтин вариант например това: http://www.aliexpress.com/item/HDMI-2AV-...07029.html Но лятно време при силно слънце каквото и да показва - нищо се не вижда. Wink

Има разни други с по-голяма яркост, но там ни документация като хората нито управляваща платка - китаци винаги нещата ги правят половинчати.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)