The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос за задните главини на четворките

#1
Първо по ганьовски да си питам - наистина ли не може да се сменят лагерите на задните главини?
А по не-ганьовски:
има ли различни главини за барабанна и дискова спирачка?
Гледам по разни оналйн магазини едни и същи картинки и в редки случаи са си направили труда да напишат, че са за дискови спирачки, а за барабанни, каквито ми трябват, нищо не се споменава. "Картинките" нямат капачка, или както му се казва, над лагера - той е открит и се вижда, а в сервизното ръководство е снимано с невиждащ се лагер. Преди няколко години се наложи да сваля едната главина, но нямам никакви конкретни спомени какви съм ги вършил и какво съм видял.

Ако са различни и не намеря за барабанни - още един въпросТ:
каква ще е мъката да се преправят задните спирачки на дискови? Допълнителни части (какви?), замяна на части (кои?), и т.н. За диска и апарата се досещам вече... ръчната не знам как ще стане...

За сега мерси, пък ако някой ми помогне с точната информация - благодаря!

БТВ, може и да купя главини ако някой продава нови на конкурентна цена и са "моите".
Reply

#2
kreker Wrote:Първо по ганьовски да си питам - наистина ли не може да се сменят лагерите на задните главини?
А по не-ганьовски:
има ли различни главини за барабанна и дискова спирачка?
Гледам по разни оналйн магазини едни и същи картинки и в редки случаи са си направили труда да напишат, че са за дискови спирачки, а за барабанни, каквито ми трябват, нищо не се споменава. "Картинките" нямат капачка, или както му се казва, над лагера - той е открит и се вижда, а в сервизното ръководство е снимано с невиждащ се лагер. Преди няколко години се наложи да сваля едната главина, но нямам никакви конкретни спомени какви съм ги вършил и какво съм видял.

Ако са различни и не намеря за барабанни - още един въпросТ:
каква ще е мъката да се преправят задните спирачки на дискови? Допълнителни части (какви?), замяна на части (кои?), и т.н. За диска и апарата се досещам вече... ръчната не знам как ще стане...

За сега мерси, пък ако някой ми помогне с точната информация - благодаря!

БТВ, може и да купя главини ако някой продава нови на конкурентна цена и са "моите".


<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=36427">viewtopic.php?f=4&t=36427</a><!-- l -->
Reply

#3
Ако искаш да го правиш с дискови спирачки отиди в моргата едно към едно е закрепването на главините .
Наш колега от форума си направи сам колата с дискови без да сменя моста .Успех
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)