The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чистачки проблем.

#1
Здравейте, като си пусна чистачките и като стигнат крайно ляво преди обратното се получава едно тропане ;чат; като допир с метал или на разхлабено, ако на някой му се е случвало да ги прави нека да сподели и устройството вътре в таблото ли е или отвън :o . До сега карах само японски и повярвайте само каране, с тая не знам до кога ще ми издържат нервите. Никой да не се засяга аз също си харесвам колата ама все нещо изкача , при ваз също ли е така .с60 2.4 140кс.
Reply

#2
iivan Wrote:Здравейте, като си пусна чистачките и като стигнат крайно ляво преди обратното се получава едно тропане ;чат; като допир с метал или на разхлабено
Сигурен съм, че ще се справиш и сам....като се позаслушаш и погледнеш от вън с по-внимателен поглед и слух :ugeek: :roll:
iivan Wrote:До сега карах само японски и повярвайте само каране, с тая не знам до кога ще ми издържат нервите.
...Волво не е за нервни хора Wink .Всеки сам си избира каква кола ще си вземе.....и по-важното - сам преценява в какво състояние ще я вземе Confusedhock: Не бъди жесток с "нея" , дай и шанс да ти хареса Big Grin Не се обиждай....НО само с каране не става. "....и акъл трябва..." Big Grin
iivan Wrote:Никой да не се засяга аз също си харесвам колата ама все нещо изкача , при вас също ли е така .с60 2.4 140кс.
Засягаме се само когато става въпрос за Волво Big Grin ...и то за S60 Big Grin ...класиката :!:
Шегувам се :!:
Човек цял живот се учи . . .


[Image: ab250839.gif]
Reply

#3
iivan Wrote:Здравейте, като си пусна чистачките и като стигнат крайно ляво преди обратното се получава едно тропане ;чат; като допир с метал или на разхлабено, ако на някой му се е случвало да ги прави нека да сподели и устройството вътре в таблото ли е или отвън :o . До сега карах само японски и повярвайте само каране, с тая не знам до кога ще ми издържат нервите. Никой да не се засяга аз също си харесвам колата ама все нещо изкача , при ваз също ли е така .с60 2.4 140кс.

1-ви вариант - Криви чистачки и при отворено положение шофьорската удря в лайсната. Оправя се като не си купуваш чистачки от кауфланд за по 2-3 лева. Wink

2-ри вариант - повреден механизъм задвижващ чистачките. Е тук нещата стават сложни, за да се строши този механизъм, тази кола вероятно е обиколила поне 4-5 пъти земното кълбо... Ако това е така, чистачките ще са ти последната грижа. Confusedhock:
Reply

#4
Tisho Wrote:
iivan Wrote:Здравейте, като си пусна чистачките и като стигнат крайно ляво преди обратното се получава едно тропане ;чат; като допир с метал или на разхлабено, ако на някой му се е случвало да ги прави нека да сподели и устройството вътре в таблото ли е или отвън :o . До сега карах само японски и повярвайте само каране, с тая не знам до кога ще ми издържат нервите. Никой да не се засяга аз също си харесвам колата ама все нещо изкача , при ваз също ли е така .с60 2.4 140кс.

1-ви вариант - Криви чистачки и при отворено положение шофьорската удря в лайсната. Оправя се като не си купуваш чистачки от кауфланд за по 2-3 лева. Wink

2-ри вариант - повреден механизъм задвижващ чистачките. Е тук нещата стават сложни, за да се строши този механизъм, тази кола вероятно е обиколила поне 4-5 пъти земното кълбо... Ако това е така, чистачките ще са ти последната грижа. Confusedhock:
Не съм съгласен!И при мен го има това ,,тропане" ,а колата е на реални 130 000км,и ползвам само оригинални чистачки от МП.
Reply

#5
Може, да са се, втвърдили перата на чистачките и при обръщането, да "чаткат"
Reply

#6
ivobibivo Wrote:Може, да са се, втвърдили перата на чистачките и при обръщането, да "чаткат"
Сменени в МП преди 15 дена!
Reply

#7
Колата е закупена МФ. и е в добро състояние,но това са дребни забележки,които ще ги оправя, все още свиквам с нея,но ме радва и започва повече да ми харесва Wink . От перата не е със сигурност може би крайното ляво е проблем тия дни съм свободен ще я видя какво ще направя и ще споделя , от Кауфланд не пазарувам. Big Grin
Reply

#8
и при мен чаткаше шофьорската чистачка при крайно ляво положение. Причината беше че удря в лайсната в резултата на сваляне на рамото на чистачката и обратно поставяне не точно място. Огледай дали не се удря дам, ако е така просто развиваш гайката на рамото и завърташ с няколко градуса.
Reply

#9
proykov_j Wrote:и при мен чаткаше шофьорската чистачка при крайно ляво положение. Причината беше че удря в лайсната в резултата на сваляне на рамото на чистачката и обратно поставяне не точно място. Огледай дали не се удря дам, ако е така просто развиваш гайката на рамото и завърташ с няколко градуса.
И при мен също опираше наместих я както трябва но, явно доста дълго е карана така както не трябва :x и това чаткане си остана малко по слабо, ще намеря причината но, все не остава време пак ще пиша като стане.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)