The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Питане за Волво С70

#1
Здравейте, колеги! Нов съм във форума, но искам да попитам. Предстои ми покупка на Волво, но до 5000 лв. По принцип искам да е от 190 к.с. нагоре. Интересуваме ме обслужването как е, като вървеш, издържат ли изобщо, искам да знам подробности. Гледам, че C70 имат няколко вида двигатели. Интересува ме кой е по-добър. Може ли да им се слага газ? Също се двоумя за Волво S80 с двигател 272 к.с. и автоматична кутия. Как са и те като вървеш и т.н. Ще съм много благодарен ако ми разясните малко за тези модели. Мерси предварително. Smile
Reply

#2
Здравей и ти, колега!
Добре дошъл във форума!
Да ти призная честно - отне ми повече време да редактирам текста ти, отколкото на теб да го напишеш толкова неграмотно! Извинявай за въпроса, но ... ти как си преминал и в 4-ти клас дори? Confusedhock: :roll:

За двата модела има доста теми, но колегите ще ти отговорят за тях и тук ... още една няма толкова да промени нещата :lol:
Ще те помоля следващият път да използваш търсачката, за да си спестяваш време, както и да се излагаш с правописа, защото аз няма да го коригирам повече.
Поздрави и приятно четене ...
BG VOLVO Member #00409
Reply

#3
Ето ти линк към продажбата на една много добре гледана кола на съфорумец.
.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=48&t=37433">viewtopic.php?f=48&t=37433</a><!-- l -->
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#4
Здрасти търсех някоя тема за Волво С70 но не намирам
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)