This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кристални фарове за Volvo V40
Колеги,има ли някой да продава запазени кристални фарове за Volvo V40-1998 година-моите са скапани,пък като ги сменям,да сложа поне по добри
Цитирай
Thanks given by:
Здравейте,

От скоро съм собственик на ве 40ка 2002-2003.
Всеки ден се ровя из нета за интересни неща.
Попаднах на много добри предложения по моргите. Прегледайте обявите!
Удоволствие е да си с VOLVO.
Цитирай
Thanks given by:
Колеги, аз имам ! Перфектни са, с черен кристал. Купувал съм ги чисто нови (350 лева ) единственото нещо което съм им правил е, че купих чисто нови стъкла преди 2 месеца (едното 50 лева) защото старите имаха шупли от камъчета и при слагането освен гуменото уплътнение им слижих и черен силикон (който се вижда при затворен капак) за да не се запотяват ( не се запотяват изобщо) !

Продавам ги !
kolegi az imam perfektni sa s cheren kristal kupuval sum gi chisto novi (350 leva) edinstvenoto neshto koeto im sum pravih e che kupih chisto novi stukla predi 2 meseca (ednoto 50 leva) zashtoto starite imaha shupli ot kamucheta i pri slaganeto osven gumenoto oplutnenie im slojih i cheren silikon (koito ne se vijda pri zatvoren kapak) za da ne se zapotqvat ( I NE SE ZAPOTQVAT IZOBSHTO) !

PRODAVAM GI !

Моля пишете на кирилица !

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай
Thanks given by:
Не се вижда при затворен капак !

НЕ СЕ ВИЖДА ПРИ ЗАТВОРЕН КАПАК !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Цитирай
Thanks given by:
Е да ама не каза цена.
Цитирай
Thanks given by:
Цената е 180 за двата.

cenata e 180 za dvata
Цитирай
Thanks given by:
Здравеите колеги, видях , че темата е стара ,но ако може някой да ми даде малко информация относно свързване на кристални фарове на v40.
Колата ми е v40 1.6 16v 1999 и както знаем фаровете /особенно къси/са ужасни.
Купих от olx кристални фарове и реших да ги сменя ,но вчера ми направи впечетление на колата на моят приятел /опел/, че неговите фарове /двусекционни/на къси светлини си свети само секцията за късите ,но когато превключи на дълги светят и къси и дълги едновременно.
В първия момент предположих , че има нещо нередно ,но аз знам ,че той е скаран с електричеството и не е пипал нищо по-инсталацията.
Днес се засяках със съседа и го помолих да си пусне фаровете и да превключи /vw/ и .....също както и при опел -при дълги светят и двете секции.
Въпроса ми е :Това да не е само при немските коли или това е нормално- нека колеги с оригинални двусекционни да ми кажат как е при тях ,за да зная да си преправям ли инсталацията или някой ако вече е прававил някакви модификации.
Благодаря ви предварително и весели празници
Цитирай
Thanks given by:
sea_iron_man написа:Здравеите колеги, видях , че темата е стара ,но ако може някой да ми даде малко информация относно свързване на кристални фарове на v40.
Колата ми е v40 1.6 16v 1999 и както знаем фаровете /особенно къси/са ужасни.
Купих от olx кристални фарове и реших да ги сменя ,но вчера ми направи впечетление на колата на моят приятел /опел/, че неговите фарове /двусекционни/на къси светлини си свети само секцията за късите ,но когато превключи на дълги светят и къси и дълги едновременно.
В първия момент предположих , че има нещо нередно ,но аз знам ,че той е скаран с електричеството и не е пипал нищо по-инсталацията.
Днес се засяках със съседа и го помолих да си пусне фаровете и да превключи /vw/ и .....също както и при опел -при дълги светят и двете секции.
Въпроса ми е :Това да не е само при немските коли или това е нормално- нека колеги с оригинални двусекционни да ми кажат как е при тях ,за да зная да си преправям ли инсталацията или някой ако вече е прававил някакви модификации.
Благодаря ви предварително и весели празници
Светят и дълги,и къси.Заедно!Весели празници и на теб!
[Изображение: ab188268.gif]
Цитирай
Thanks given by:
Благодаря за бързия отговор, утре ще започна да разглобявам /днес е празник/ и дано не се запъне нещо .
Лек ден и честит празник на всички
Цитирай
Thanks given by:
Иска малко преправяне, защото старата ти инсталация не е предвидена да светят едновременно, има писно доста във форума по казуса.
VOLVO
S60 AWD 15 249hp
V70 AWD 97 193hp
144 70 82hp

--------------------
     EX
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)