The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Летни гуми

#51
stosisi Wrote:абе аз съм навит за тая оферта ама не съм от софия...а и влиза ли в цената монтажа Smile

Това че не си от София не пречи, може да ти ги пусна по ЖП-то че излиза най-евтино и доста бързо, но за монтаж по ЖП още не съм чул :roll: :lol:, а по принцип и аз не съм от София.
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
------------------------
Volvo S60 D5 - 2003, 163hp/4000, 347Nm/1750 & Volvo S40 1.6D - 2006, 110hp/4000, 245-280Nm/1750 & Volvo 460 1.9TDi - 1996, 90hp/4500 180Nm/2200 & Volvo 460 GLE - 1994, 1721cc. - 106hp
Reply

#52
Аз съм с гудрич профилер 2 (някаде из темата има снимка), доволен, в дъждовно време и в локви колата се справя добре, шарката е V образна. Предида ги купя бях на косъм от Maxxis, май тайвански бяха и не бях сигурен в качеството им. Обаче видях 2-3 човека с такива гуми и всички казаха, че са доволни. Та тайвански гуми е групата на TOYO.
[Image: ma-z1.jpg]
Reply

#53
ей това 6те е гумата която ще купувам...[img][Image: barumbravuris7rx.jpg][/img]
СЕГА ТЪРСЯ СПОНСОРИSmile Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#54
ОК Това с Бравурис-а почва да става странно Smile . Реших че ще ги слагам 4 нови гуми. Сега въпроса е кой ги продава. Обаждам се първо в гуми център Диана - човекът ми казва нямаме ги в наличност (размер 185/60/14) Радиал изобщо не продават Барум и така цял уийкенд търсене на Бравурис - НЯМА! Обаждам се в понеделник в ЕМ Комплект 33 и след 20 мин. ми се обаждат и ми казват, че има трима вносители на Барум за България и никой не е внасял тази година Бравурис. Понеже ми се налага да пътувам извън София трябваше да измисля нещо доста бързо и безболезнено Smile и сложих Марангони Ванто.

Не изглеждата лошо като шарка, колата се държи стабилна и най-странното е че сега дупките не се усещат толкова много колкото със зимните ( Дебика Фриго 2 ) :-)

[Image: TYRE_vantoPHOTO_02.jpg]
Reply

#55
представителство на шкода нямате ли? В пловдив барум се продават от еуратек и имаше много. Само че когато взимах моите bravuris ми казаха, че няма 195/60/15 и затова сложих 195/65/15
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#56
е що не се обадихте щях да ви докарам от централна BG един багажник с Барумки..ама и аз сега май ще чакам за 195/60/15
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#57
Втора употреба има такива хувави гуми,особно ако имаш късмета от ударена кола да докопаш.Аз си търся нещо от рода на 205/15/60 задни и 195/15/60 предни.Първо джанти трябва да зимам че сега съм с 14' и с зимни гуми който няма да махам поне о6те 2 месеца Big Grin (чакам да дойде бала не друго).Та за после плана е такива гуми втора ръка за не пове4е от 50 кинта на гума и някви джанти 15'отворени да са(Петолъчка или не6то такова).


Attached Files Thumbnail(s)
   
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#58
е аз вече си ги купих и изгорях 530лв ама сложих барумките
195/55/15 щото не ми се чакаше да ми докарат на 60....дори вече ги тествах умишлено в една доста дълбока и дълга локва и колата въобще не помръдна(само се чу шума на водата в калниците)....но ми се струва че трябваше да взема 205/55/15 защото малко тънички ми се струват Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)