The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
въпроси за централно на s60

#1
Два "проблема" ме мъчат по това централно
1.При заключване от бутона на шофьорската врата вратите се заключват.Но при повторно натискане не се отключват.Това програмируема функция ли е или си е така?Защото не намерих във Видата откъде мога да го променя.А на старите ми коли беше възможно и отключването.
2.При заключени врати си отварям само багажника от дистанционното за да взема или оставя нещо.При затварянето на капака се отключва задна лява врата,но не винаги.Записва и грешка,не помня номера."Signal is too high"за въпросната врата, нещо такова беше.Установих,че не е от вибрация.При отворен капак на багажника симулирам затварянето му(щраквам ключалката много леко с отвертка) и пак се отключва вратата.Та въпроса ми е някой сблъсквал ли се е с такъв проблем и евентуално да търся на конкретно място,или да разглобявам наред...Аз се сещам само да проверя машинката или по-скоро прехода на кабелите от купето към вратата(където се прегъват).
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)