This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смяна на високоговорители V50
Здравейте колеги ! Утре ще се заемам със смяната на говорителите на моето V50 2005г. Въпросът ми е следният,има ли някой от вас на представа по какъв начин става свалянето на високоговорителите, нужно ли е да се сваля кората на вратата или ще мина само със свалянето на пластмасовите решетки отпред !
Ще бъда мноого благодарен ако някой ми помогне ! :oops:
Цитирай
Thanks given by:
За съжаление пластмасовите решетки на говорителите не могат да се свалят. За да стигнеш до там трябва да свалиш кората на вратата. Скоро правих същото упражнение по друг повод, ето и темата със снимки кое как Smile

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=37811">viewtopic.php?f=8&t=37811</a><!-- l -->

ПП: Какви говорители ще слагаш?
Цитирай
Thanks given by:
Ееее колега едно голямо благодаря ! Ще ми свърши чудесна работа. 8-) Не знам и аз все още искам първо да видя тези вътре какви са.
Цитирай
Thanks given by:
Колега, направи някоя снимка на свалянето на самия говорител ако можеш. Ще е полезно да се знае как, че ако си спомням добре май беше хванат с нитачката :? (дано да греша, че не се вижда добре от снимките)
Цитирай
Thanks given by:
stifunkata написа:Колега, направи някоя снимка на свалянето на самия говорител ако можеш. Ще е полезно да се знае как, че ако си спомням добре май беше хванат с нитачката :? (дано да греша, че не се вижда добре от снимките)
Така е, с нитове са хванати Wink
При мен също са така, както и при други ВОЛВО автомобили.
Препоръчвам на колегата да си ги хване отново с нитове, за да се раздрънчи след Х време.
Аз лично бих сложил 2-компонентна система на HELIX Brax или високата серия на Hertz - ниските и високите им честоти са много ясни, качествени говорители Idea
BG VOLVO Member #00409
Цитирай
Thanks given by:
Здравей колега, искам да те попитам след като си ги сменял, какъв размер говорители взе и с каква мощност. При мен когато усиля малко повече от половина почва да криви и да пращи независимо дали е радио или CD, предполагам, че някой или няколко от говорителите са си "изсвирили песента". Иска ми се да закупя говорители преди да сваля корите за да може замяната да стане максимално бързо.
Volvo V50 2.0D
http://peterpetrov.me
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)