The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предложения

#1
За тези които имат мерак сами да ремонтират колите си имам книги за 240 и 740 на Haynes. Мисля че ксерокопие + подлепване и корица ще е не повече от 15-20лв. а ако се намали размера ще е още по тънко.
Аз монтирам автоаларми така че за клубари (с Волва) цената е 80лв. и включва аларма(шоков датчик + управление централно заключване) + монтаж + 6 месеца гаранция.


Attached Files Thumbnail(s)
   

.doc   Spisuk na Boych 01 150706.doc (Size: 36 KB / Downloads: 3)
SAXON
Reply

#2
alex Wrote:За тези които имат мерак сами да ремонтират колите си имам книги за 240 и 740 на Haynes. Мисля че ксерокопие + подлепване и корица ще е не повече от 15-20лв. а ако се намали размера ще е още по тънко.....
Аз се интересувам Haynes 740 - на български ли е? и имаш ли го на файл?
Че в къщи може да си го направя на папка!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#3
Много са ценни тези книги. Ако не те затруднява можеш да ги донесеш на следващата среща на клуба да ги разгледаме. Аз съм с 740 и проявявам голям интерес, ще проуча въпроса с копирането.
Колко страници съдържа?
Reply

#4
Oппаа. Забравих да кажа че са на английски. Файл разбира се нямам иначе нямаше да споменавам книгите. Страниците не са номерирани и трябва да ги броя пък ме мързи затова и не съм писал точна цена. Може би към 250? незнам.


Attached Files Thumbnail(s)
       
SAXON
Reply

#5
мога да предложа за 850, започнах да я снимам но до никъде не съм стигнал


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#6
alex Wrote:За тези които имат мерак сами да ремонтират колите си имам книги за 240 и 740 на Haynes. Мисля че ксерокопие + подлепване и корица ще е не повече от 15-20лв. а ако се намали размера ще е още по тънко.
Аз монтирам автоаларми така че за клубари (с Волва) цената е 80лв. и включва аларма(шоков датчик + управление централно заключване) + монтаж + 6 месеца гаранция.

Alex, като стана въпрос че се занимаваш с аларми... да знаеш дали мога да си намеря или направя копие на имобилайзера. То изпълнява ролята в същото време и на централно. В аутодатата пише че може да се препрограмира ако си намеря дистанционно. Също така имам аларма на колата но тя е с допълнително дистанционно, което всъщност е доста досадно. Въпроса ми е дали могат да се комбинират в едно.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#7
Аз се интересувам дали може да се комбинират централноо ми с аларма и имобилайзера, нямам аларма в момента мисля несъм сигурен, свети ми една лампа след заключване ама никак не успях да я активирам тази аларма да писен или да се обади
Reply

#8
хамлет Wrote:Аз се интересувам дали може да се комбинират централноо ми с аларма и имобилайзера, нямам аларма в момента мисля несъм сигурен, свети ми една лампа след заключване ама никак не успях да я активирам тази аларма да писен или да се обади
Аларма почти съм убеден, че нямаш.
Аз също съдейки по лампичката на таблото (една такава червена, в дясно се пада) мислех, че имам аларма, но се оказа, че въпросният диод е свързан с централното САМО.
Инъче вече съществуващото ти централно може да се комбинира с всякакъв вид аларма, стига да има модул за управление на аларма.
Reply

#9
gadnia_metal Wrote:мога да предложа за 850, започнах да я снимам но до никъде не съм стигнал

тази книжка ме заинтересува от кьде си я купилSmile?
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#10
vegass Wrote:
gadnia_metal Wrote:мога да предложа за 850, започнах да я снимам но до никъде не съм стигнал

тази книжка ме заинтересува от кьде си я купилSmile?


oooooooo дълга история. Накратко пратиха ми я от Холадния. На английски е. Носих я на последната среща в София, но забравих да я покажа :oops:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)