The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Isofix в S60 от 2002

#11
Гавра гавра,ама ела да видиш бамбината как се чекне по него Smile. Вече се оглеждам за друг подлакътник,че тоя ме съмнява да изкара още дълго.
[Image: ab284934.gif]
Reply

#12
Какво изобретяване, какви 5 лева?! Надявам се да се бъзикате ... И 500 да струва щом ще купувате с изофикс ще давате, защото става дума за живота на децата ви. Иначе не виждам причина да се купува столче с изофикс. Нормалните се закрепят достатъчно стабилно с коланите. За колко голямо дете става дума? Ес 60 дали няма функцията детско столче на задните седалки?
Reply

#13
Относно подлакътника, дава много повече свобода за движение на детето и си е вързано с колан, както всички нас, а докато имах столче, изпотява се, почва да не го свърта там....така че съм с две ръце за подлакътника-столче отколкото другите...а и вече над 3г. има право да се вози на нормалната седалка, проблема идва от колана, че не може да го обхване и предпази.

п.п. Преди време бях засичал някъде но на С60 или С80 едната задна седалка по някакъв начин се повдигаше и ставаше детско столче.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#14
Leper Wrote:Относно подлакътника, дава много повече свобода за движение на детето и си е вързано с колан, както всички нас, а докато имах столче, изпотява се, почва да не го свърта там....така че съм с две ръце за подлакътника-столче отколкото другите...а и вече над 3г. има право да се вози на нормалната седалка, проблема идва от колана, че не може да го обхване и предпази.

п.п. Преди време бях засичал някъде но на С60 или С80 едната задна седалка по някакъв начин се повдигаше и ставаше детско столче.

Именно заради това питам. Моето В70 има тази "екстра" - предната половина се повдига и се качва върху задната половина, като щраква и се заключва. Така става повдигната седалка, която е пресметната така, че коланът да може да се закопчее без да пречи на детето и също така му дава по-добра видимост. При мен и двете седалки имат тази възможност. Голямата ми дъщеря е на 4 и от доста време вече се вози зад мен по този начин. На другата седалка е малката в нормално столче. Не ми е хрумвало изобщо, че подлакътникът може да служи за постоянно "столче". Естествено е сядала по него, но само при спряла кола. Иначе го ползват за масичка за играчки и т.н.
Reply

#15
Не не не ме разбра правилно.... Подлакътникът ми се отваря на две, като едната му част става облегалка а другата се разширява и става за сядане на детето. Иначе не бих си и помислил детето ми просто да сяда на подлакътника Smile
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#16
и все пак съм на мнение че това не е много удачно за дълъг път,малко си е все едно си на табуретка седнал. Ако говориме за сигурност тук няма никаква защита от страничен удар. А за удобство на гърба да не говорим. Сега може би е по удобно от някое столче за 50лв, но при положение че аз съм взел столче от най - висок клас, в което детето може и 3 часа да спи като пън както се казва, не виждам на това столче как може да заспи Smile абе хубав стол съм му взел + монитора с детски където съм му сложил си се чуства като в хола в къщи. Качва си се сам в стола и първото изречение - тати пусни ми макуин светкавицата Smile е вече съм му научил всички реплики хахаха
   
   
   
   


Attached Files Thumbnail(s)
               
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#17
Препоръките на Волво Wink <!-- m --><a class="postlink" href="http://speed-press.com/bg/news-read/article26196/Volvo%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B8%20%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%B5%D0%BC%D0%BE%20%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%BE%20%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%87%D0%B5%20(%D0%92%D0%98%D0%94%D0%95%D0%9E">http://speed-press.com/bg/news-read/art ... 0%95%D0%9E</a><!-- m -->)
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#18
Leper Wrote:Не не не ме разбра правилно.... Подлакътникът ми се отваря на две, като едната му част става облегалка а другата се разширява и става за сядане на детето. Иначе не бих си и помислил детето ми просто да сяда на подлакътника Smile
Ясно, особено след като видях и снимките. Не знаех за този вариант и реших, че ползваш самия подлакътник смъкнат до долу Smile
Reply

#19
Здравейте пак от мен!
Да ви кажа поръчах от Мото Пфое изофикса - за 2 седмици дойде. Монтираха го не за 70, както ми бяха писали, а за 32 лв. Купихме много хубаво столче Concord reverso, което е с обратна на движението позиция. Опитахме се да го сложим и не успяхме. Малко по-надолу се падаха ушите на изофикса. Отидохме пак до Мото пфое при същия приемчик и го сложиха стола безплатно! Което за Мото пфое звучи невероятно ... Smile

Сега обаче имам друго питане към вас. Знаете ли кои по-точно еърбеци трябва да се изключат? Столчето е отзад отдясно. И в сервиз ли трябва да отида за това начинание?
Reply

#20
Quote:Знаете ли кои по-точно еърбеци трябва да се изключат? Столчето е отзад отдясно. И в сервиз ли трябва да отида за това начинание?

Айрбеци не се изключват. Сакън. Дори не си го помисляйте.
Столчето е много хубаво между другото.

От чисто любопитство, как така решихте че трябва да се изключват айрбеци?

Поздрави
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)