The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тема за ароматизатори

#1
Здравейте момци! Перфекционист като мене , не подминава качествените аромати за любимата кола.Реших да се допитам до вас , дайте мнение , какви аромати - марки , видове , ползвате във Волвата си!

Моя опит: Амби Пур - ванилия - силен аромат , парфюма се изпари бързо (лятото).Реших да взема нещата в свои ръце , и напълних шишенцето с 212 Men на Carolina Hererra - резултат УАУ.Действайте смело ако искате и по този начин.

Ареон - Дървените шишенца , адски дълготрайни , дори когато свърши парфюма , пак мирише.Любими ухания- Ванилия , Voyage , Кокос.Има някаква нова изгъзица - шишенце с парфюм 50 мл. + памучно борче на което пръскаш.Някой пробвал ли е?

Борчета- Напоследък има всякакви цветни борчета , но като цяло малотрайни.

Дерзайте колеги!! :lol: Wink
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#2
Влизам един ден в едно такси и... Два ароматизатора тип борче явно прясно купени и отворени(разбира се не по правилния начин а найлона махнат целия). Все едно попаднах в газова камера. Чак на очите започна да ми пари. Изнесох се в същия момент от таксито със скоростта на гърмян заек, и влетях в следващото. А таксижията от първото такси ме гледаше тъпо докато второто тръгваше да ме вози... Така и не му обясних защо избягах още с влизането.
Reply

#3
Tisho Wrote:Влизам един ден в едно такси и... Два ароматизатора тип борче явно прясно купени и отворени(разбира се не по правилния начин а найлона махнат целия). Все едно попаднах в газова камера. Чак на очите започна да ми пари. Изнесох се в същия момент от таксито със скоростта на гърмян заек, и влетях в следващото. А таксижията от първото такси ме гледаше тъпо докато второто тръгваше да ме вози... Така и не му обясних защо избягах още с влизането.
Тишка , аз така изпатих ама в една маршрутка.Бесния шофьор беше закачил по цялата дължина на купето борчета със всякакъв аромат - черешка , no smoking , ванилия , абе каквото се сетиш..слезнах по най-бързия начин , защото просто ми стана зле.Кофти история , също като твоята. :roll:
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#4
Ето едно елегантно решение: http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...68#p175268
С уважение към автора. :mrgreen:
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#5
Почти 1 седмица , след опита ми да налея парфюм в шишенце на амби пур , всичко е точно , но течноста се изпарява много бързо.Може би засега само това е недостатък на този ми опит.
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)