The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Още един нов съфорумец :)

#1
Здравейте. И аз от няколко дни си имам V70 2.5TDI 140магарета под капака и едно зад волана Tongue 2001г.. За сега съм с много приятни впечатления от колата и много неприятни от автоджамбазите дето са отмъкнали CD-то барабар с някакъв модул P2X Sad
Reply

#2
Здравей и добре дошъл ! Твоята е една от редките комбинации - новото купе и стария двигател D5252T .
Този модул P2X е за навигацията но си мислех , че го вграждат само в по-новите коли .
Сега остава да посетиш някоя среща , да се запознаеш с колегите и разбира се - да почерпиш ! Smile
Ето тук са описани срещите- <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=37756">viewtopic.php?f=20&t=37756</a><!-- l -->
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#3
Добре заварили Smile А този P2X има ли отношение и към въздушните възглавници ? Защото ми свети триъгълничето и съобщение за тях. А когато я четем, във въздушните възглавници илзиза грешка "unknown error P2X" и нищо друго...
Reply

#4
xaxo Wrote:Добре заварили Smile А този P2X има ли отношение и към въздушните възглавници ? Защото ми свети триъгълничето и съобщение за тях. А когато я четем, във въздушните възглавници илзиза грешка "unknown error P2X" и нищо друго...

Какъв цвят свети?
Червен, оранжев?
Reply

#5
Триъгълничето за предупреждение е оранжево.. А на дисплйчето изписва Airbag service urg (предпокагам urg значи urgent). Закачахме я да й четем грешките в един сервиз и всико което излезе е това "Unknown error p2x" и една че не ми раборят моторчетата на фаровете (което на този етап не ме притеснява).. Като тази незнайната е в раздел "AIRBAG".
Reply

#6
Оказа се че колата някога е имала модул в радиото, който да изпрати SOS някъде си, в случай на отваряне на възглавница... Но понеже я купих с опразнена централна конзола, това и генерира грешката. С малки интервенции от страна на мой приятел, тойто е доста на ТИ с автомобилните електроники, проблема е разрешен и колата вече не търси въпросният модул. Smile
Reply

#7
Браво!
И следващите мнения в правилният раздел.
Wink
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)