The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
нова придобивка

#11
Такааа колеги-първа аномалия
Докато си чаках на светофара светна жълтата лампа service...и след една минута изгасна сама
Прибрах се,загасих я -после я запалих и лампата пак светна! Завъртях един кръг и пак изгасна
Дайте съвети,от какво може да е?!

#12
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...?f=6&t=772

#13
Благодаря за бързия отговор.
Предполагах между другото, че е нещо такова Smile и без това ще я карам на сервиз за ремъците....ще трябва да им кажа да ресетнат тоя брояч

#14
А аз си мислех,че Алфите не са маневрени Smile Smile

Това чудо завива адски малко,но пък не мога да се оплача от към разход на гориво

При последния трип от 330 мили ,изгори точно 40 литра Smile Успях и да се окантаря със 330d от 2015г ....от 120 до 180

Между другото се чудих какво масло да му сложа....и в крайна сметка му налях 10W40 fully synthetic. Като 5.5 литра отиде точно на max на щеката

#15
Абе колеги каква е драмата с термометъра на тая кола,дали е детска болест ...или моя се е бъгнал
За толкова време само два три пъти видях двуцифрено число на дисплея Smile вярно,че е хладно в Англия. ...ама чак пък толкова Smile Smile

Не,че е сериозен проблем де

Жалко,че не се включиха колеги с ремапнати Т5-ци, но все си мисля,трябва да се изостри усезаемо...че тая плавност ми идва леко в повече. Не знам дали усещането не се дорпълва и от прекалено дългия ход на педала на газ-та
Но пък спирачките са супер на усет

#16
Тая кола започва адски да дразни

Както си чаках на опашката на Ла манша...оборотите на празния ход започнаха да се колебаят сериозно, със чести опити да угасне

Започна и да пали трудно. ..без газ не пали

Приемам всякакви съвети

#17
Атмосферните имат проблеми заради дефектната клапа на Magneti Marelli,сигурно и при теб е това,гледам ,че и за Т5 е на същата фирма. От 2003 слагат Bosch и проблема е решен,сигурно и при теб ще да е дросела.
Volvo V50 D5 2006
Volvo S70 2.5 TDI
Volvo V40 1,9D 115h.p 2004
Nissan Primera P10 2.0D - ex.

#18
Пффф нямам думи...прехвалени надеждни шведски железа

Из Париж ми светна check-а!

След малко влизам в Германия, и ще и' го върна на аутобана...

Дано успее да ме прибере в бг

#19
[quote="abart_"]Пффф нямам думи...прехвалени надеждни шведски железа




Доста силни думi, нищо чудно точно твойта да е наи-разнебитения и неподържан которник, да са ти я пробутали без нищо да разбереш...в такива случаи е нормално да се намрази марката и да се плюе по нея от хора, които заради невежеството си са купили един или друг уморен или убит от предишна употреба екземпляр. Това естествено далеч не означава че са прехвалени шведските коли и Волво в частност. Аз 10-11 год. карах такива коли и съм изминал към 4-500000 км с тях и досега сериозни проблеми или такива дето да остана на пътя не съм имал, а колите са били 12-15 годишни, пак ще имам Волво, щото за мен е надежден шведски автомобил.

#20
Колега, мисля че сега е момента да я трампиш за някоя А6-ка или пък 320ка, може и пасатор, от същите години като тая барака Волвото (твоето). Махай го тва чудо. Проблемите с дроселовата клапа са най големия ужас познат сред шофьорите. За пример: скъсан ангренаж или счупено бутало- ряпа да ядат. А това да ти светне чека недай боже, както е станало при теб в никакъв случай не означава, че трябва да ходиш в сервиз или някакви безсмислени диагностики. Дросела е толкова сложен че само в НАСА ги отремонтират и то не винаги успешно. Така са тия прехвалени бараки. Всеки тук каращ Волво знае - светне ли ти чека - край, амин! Ама си мълчат, не искат да ти кажат. Аз винаги в жабката си нося пакетче свещи 10бр (от тънките) струват 1 лев, ей така да си запаля в случай че колата ми издъхне. Даже на всяка месечна среща, по градовете си има човек който ги продава. Ама пак си мълчат колегите, не искат да ти кажат. По евтино е от всяка диагностика.

Съжалявам ако звуча леко саркастично, изобщо не е умишлено.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)