The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
нова придобивка

#21
Уауу тук сектата се е развихрила стабилно Smile Smile Smile докато се прибера, малии

Свещи се палят,опело хахах страхотия-разубедихте ме да идвам на Волво сбирки Wink

По-спокойно хора.... отидете на плаж,разпуснете малко. Аз мисля да направя същото от утре Smile

За учудване котурника ме докара до бг,и дори мога да поканя колегата ,който е убеден,че съм си купил най-голямата развалина на Англия, на по бира и да ми огледа колата ако е на морето. Тъй като имам претенции, че разбирам от коли...и такива изказвания са ми леко смеховати Smile

Ако съм искал Ауди или БМВ вече щях да карам....но тва,че съм итал фен не ми пречи да си карам Волвото.(не съм толкова облъчен сектант) Което пък след 4000 мили без заченки на какъвто и да е проблем, реши да се лигави точно преди да прекося цяла Европа. ..и може би в комбинация с факта,че за седмица се сблъсквам с втори "нормален" проблем за модела-не ми е било особено хепи и до сектанщини....

Ай със здраве

#22
Омммммм омммм Confusedhock:

#23
   


Бих помолил, темата да не отива в посока "ти мен уважаваш ли ме?". Wink

#24
Ами ай по темата тогава Smile

Какъв му е проблема на тоя дросел реално? Колата работи така,сякаш някой вакуум се губи

Ремонтира ли се? Нов ли да търся? Свещи ли да паля....или някой балък с 320-ка да търся за бартер? !

#25
Ремонтират се успешно . Нов май е към 700... За ремонт се свържи с колегата над теб - Tisho ,щом си в БГ. Той им бае за здраве. :lol:
Volvo V50 D5 2006
Volvo S70 2.5 TDI
Volvo V40 1,9D 115h.p 2004
Nissan Primera P10 2.0D - ex.

#26
abart_ Wrote:Ами ай по темата тогава Smile

Какъв му е проблема на тоя дросел реално? Колата работи така,сякаш някой вакуум се губи

Ремонтира ли се? Нов ли да търся? Свещи ли да паля....или някой балък с 320-ка да търся за бартер? !

Като идваш към Бг ела в Мото пфое или някъде където знаят шведската техника и нека да си кажат мението. Няма обаче как на 14 годишна кола да имаш претенции, като да е смъкната от магазина Smile
Всичко по ламарините се прави, зависи до къде искаш да стигнеш с инвестициите (набутването) Ако за тази англичанка си дал 1.5 хиляди лири, ще трябва да додадеш още малко за да я постегнеш - няма как Big Grin

Успех!
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now

#27
abart_ Wrote:Уауу тук сектата се е развихрила стабилно Smile Smile Smile докато се прибера, малии

Свещи се палят,опело хахах страхотия-разубедихте ме да идвам на Волво сбирки Wink

По-спокойно хора.... отидете на плаж,разпуснете малко. Аз мисля да направя същото от утре Smile

За учудване котурника ме докара до бг,и дори мога да поканя колегата ,който е убеден,че съм си купил най-голямата развалина на Англия, на по бира и да ми огледа колата ако е на морето. Тъй като имам претенции, че разбирам от коли...и такива изказвания са ми леко смеховати Smile

Ако съм искал Ауди или БМВ вече щях да карам....но тва,че съм итал фен не ми пречи да си карам Волвото.(не съм толкова облъчен сектант) Което пък след 4000 мили без заченки на какъвто и да е проблем, реши да се лигави точно преди да прекося цяла Европа. ..и може би в комбинация с факта,че за седмица се сблъсквам с втори "нормален" проблем за модела-не ми е било особено хепи и до сектанщини....

Ай със здраве
Слушай ся кво. Първо тва не ти е Алфа форума та да определяш хора разбиращи повече от теб и имащи повече опит сектанти, второ тук повечето хора вярват в няколко качества непознати в италянските бангии, а именно надеждност, сигурност, престиж - наред с доказаните мощност, супер спирачки и линеина бързина, съчетана с перфектно пътно поведение и комфорт, освен това повечето от тях са си купили Волво заради, а не въпреки, както е при Алфите. Трето - тва че ти си имал кофти седмица с колата си, която както разбрахме не е наи-разнебитената в Европа, не означава генерално че Волво са некачествени коли като цяло, само щото ти го твърдиш. Oткакто я имаш не сме чули друго освен оплаквания и тва за смешните 2 месеца притежание, това отговаря на въпроса и колко разбираш от коли щом си я взел само щото е лъскава примерно, пък и да не сме карали по половин милион с волвата да не знаем кво е що е по тях, а твърдения че няква алфа е 5 пъти по-бърза и изобщо по-бърза от Т5 са не смешни, а не знам коя дума да употребя... Със здраве и дано нямаш повече проблеми с колата.

#28
Виж ся,като цяло ще се слушам в поста на tisho .....само ще ти кажа ,че всеки има различни критерии за бързина.
И нашите явно се различават не малко.

И ти гледам живееш в чужбина и гледаш какви коли карат хората....та нашите Т5 ци са средностатистически коли ,които се справят добре с теглото си.....ама чак пък бързи Smile

Самия факт, че не ти се вярва как алфа може да е по-бърза ....ми говори достатъчно

П.с гледал съм шведите какви ги вършат,запознат съм до някъде с потенциала на мотора....и това беше една от основните причини за покупката ми, за която НИКАК не Съжалявам Smile

Поздрави

#29
Щe обясня що ,, не ми се вярва,, което е меко казано че алфа пък била и наи-мощната стокова от годините на Т5 мотора визирам 3,0 220 коня в 166 и 2,5 192 в 156. Имал съм си вземане с много италянски бангии, като тестване за по над 1600 км средно с всяка, но не на това ще се спра, а на конкретните случки даващи ми не вярване, а убеденост че алфите са нищо повече от красиви коли с рязък старт до към 60 км в час и дотам с положителните им качества спрямо Т5 в С60 или дори С80. Първата беше на приятел в Бг - изключително запазена и в перфектно състояние стокова - разликата на 400 м и на 800 м беше голяма - 2-3 дължини за 400-те метра и огромна - към 4-5 дължини за 800-те, като пробвахме по 4 пъти всяка дистанция със смяна на нас двамата зад волана - по 2 пъти всеки в всяка кола и искаш ли резултат и 8-те опита моита Т5 спечели с почти същите параметри и аз спечелих 300 лв тогава. 156 - та беше на друг познат живеещ в Италия, с който работихме заедно по онова време тои ни водеше из Италия като ходихме за коли - там нещата бяха подобни макар и от 2 старта за по 800 м. всеки и без смяна на шофиорите, просто според него нямало смисъл при тези разлики. Ако искаш и да ти разкажа как преди много години размазах с 1 Рено 21, 1,7 - 75 коня една Ланчия Делта 1,6 - 90 коня, на колега вманячен като теб в италянските кошници. Това, когато още мислих че ще им докажа нещо на тези хора - не стана нищо друго освен че им взех парите и досега мълчат с поглед надолу като заговорим за бързи автомобили. Няма да задълбавам колко алфи 155, бмw-та 316,318 и 320 и т.н пък съм мачкал с Мазда 323ф 136 p.s. преди години. Случките са много от лудите години, повечето и не помня, не казвам че алфите и изобщо италянките са спънати - напротив по-бързи са от Бмв-тата с съпоставими мотори и доста Голфове и други масови коли, казвам че моделите съпоставими с мощните волва - Т5 и Т6 , С60 R и дори нормалните 2,4 200 коня просто не могат да се мерят с тях като ускорение и мощност, спирачки и т.н., ако оставиш сляпата вяра и сектанството - толкова любима дума на притежателите на италянски коли и попрочетеш малко технически данни освен разкази от първо лице ще разбереш за какво говорим - за реална бързина в км, сек. до 100 и т.н. а не субективни усещания на някои, който не е ясно до колко има понятие от бързина в автомобилите. И още нещо с което ще завърша - хора като мен не вярват в разкази, а знаят от опит.

#30
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.youtube.com/watch?v=MnqDLocbr-Q">https://www.youtube.com/watch?v=MnqDLocbr-Q</a><!-- m -->

има и такива дни Smile
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)