The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
нова придобивка

#31
Имам познат работил 10 год в офицялния вносител на италянските коли за Пловдив, не съм сигурен за Бг. Та човека си беше взел Стило Абарт и след като скоростната кутия на този чисто нов тогава автомобил блокира безпричинно на 8000 км тои върна колата и си взе Форд, също чисто нов и оттогава го кара вече 90000-100000 км и 8-9 год. и от толкова време е в друга фирма, та не ме питаи за италянски бангии. Не ми се връща назад във времето да се сещам за всичките проблеми, които съм виждал у италянски коли, а и отдавна сме извън темата, поради коеот спирам с тая насока. Поздрави.

#32
Ама Жоро..кой говори за стокови коли Smile те не са особено интересни...

Инфото ти за итал кошниците не е съвсем вярно,тъй като има 3.2 V6 в 166 -ца -240 к.с и също така 156 GTA която пък е 250 коня......но това не ги прави особено бързи де Smile

Както и да е....не мисля, че е уместно точно в тоя форум да ги обсъждаме Smile

Както казах и по-рано въобще не съжалявам, че си взех Волвото Smile Много ми е удобно, комфортно. ....живот и здраве да има,и бързо ще го направим

#33
abart_ Wrote:Ама Жоро..кой говори за стокови коли Smile те не са особено интересни...

Инфото ти за итал кошниците не е съвсем вярно,тъй като има 3.2 V6 в 166 -ца -240 к.с и също така 156 GTA която пък е 250 коня......но това не ги прави особено бързи де Smile

Както и да е....не мисля, че е уместно точно в тоя форум да ги обсъждаме Smile

Както казах и по-рано въобще не съжалявам, че си взех Волвото Smile Много ми е удобно, комфортно. ....живот и здраве да има,и бързо ще го направим

Ти колко често срещаш по пътищата споменатите от теб и известни и на мен автомобили, маи споменатите от мен са по-срещани, а и аз не споменавам S60R ili Polestar с което нещата приключват тъи като и тe сa екзотика, а за доработвани коли никъде не си споменавал до момента, но предполагам ти е известтно колко понасят турбинираните Волва и колко Алфите, ако поне малко се интересуваш от тези неща, а не от субективните си чувства и твърдeния. И тук ще завърша с думите на един познат от Бг отскоро фен на алфите, кара 159, 2,4 JTD - абе уж върви, пък ти ме мачкаш с тоя кораб С80 на магистралата , уж е хубава като състояние, а смених почти цялата електроника по горивната система и хидравличната реика, маи е само красива, щом ме е страх да тръгна с нея да доида на гости, да не угасна на пътя както се случва 2 пъти вече и то тук в Бг, а си само на 1600 км, а пък ти колко пъти си ги пътуваш без дертове с Волвото. Не мисли че само в заблудения ви форум има хора, които обичат автомобилите, мощtа и скоростта... просто няма нищо лошо и да са надеждни и здрави...нали.

#34
Ще ме извиняваш....но не мисля да ти отговарям повече

По принцип избягвам подобни разговори със такива върли фенове на която и да било марка.

Лека

#35
Друго си е в БГ


Attached Files Thumbnail(s)
       

#36
Както всяко нещо и отпуската свърши.
След изчистване на дребните и досадни проблемчета,и баене на диното....поредните 3000км минаха неусетно,е като изключим няколкото изгорени резервоара с бензин Smile Smile

След 4 месеца и 16 000км мога да кажа, че колата е голям кеф!

А ето я и моята шведска тройка, шведа ми,заобиколен от двете италиянки Smile

Поздрави


Attached Files Thumbnail(s)
           

#37
От няколко дни насам Cruise-а ми прави врътки! Не иска да се включи
Като изгася и запаля-тръгва всеки път,но за 6-7 секунди,и пак се изключва сам Ако закъснея да го включа през това време. .въобще не тръгва.
Идеи?

Забравих да спомена,че нищо не свети по таблото и нямам съобщения.

#38
Някой датчик по педалите?

#39
Ммм мислех си го. Защото ако не си внушавам почна да се лигави,след като натиснах съединителя веднъж на cruise.

Но пък ако не бъркам педалите само спират действието му,без да изгася надписа. А при мен изчезва сам от таблото

#40
stifunkata Wrote:Някой датчик по педалите?

Иии това се оказа верния отговор Smile

Разхлабена букса на датчика на съединителя


И едно друго въпросче... турбините на Т5 от 2001 и 2004 дали са еднакви? Ро-точно ме вълнува фланеца,че си намерих нещо

3" stainless downpipe with 200cell race cat


Attached Files Thumbnail(s)
   



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)