The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сезона на градушките започва

#1
Здравейте момци! С лятото идва и сезона на градушките.След лято 2014 е добре да помислим как да защитим колите си не само пред дома , но и на път.Намерих ето този продукт <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.avto.bim.bg/Pokrivalo-za-kola-protiv-gradushka-L-482x178x119-NEMSKO_pr33629.html">http://www.avto.bim.bg/Pokrivalo-za-kol ... 33629.html</a><!-- m --> не е никак евтин.Всеки може да сподели как и със какво можем да се защитим.Върти ми се в главата нещо като винилов трансперант напълнен с дунапрен и зашит.С размера на автомобила.Всички Ваши идеи идеи ще са интересни!
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#2
Това е ОК, само че колата кога да я покрия?
Ако е постоянно покрита, как да разчитам, че някой няма да си го "хареса" и да остана без него.
Ако тръгна да я покривам като завали, дали ще успея навреме?
Имаме КАСКО и на това разчитам. Вярно, главоболие, обикаляне, писане, пък и майстор си трябва читав после, ама за мен това е изхода...
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#3
Застаховка.
Другото е гараж.
Reply

#4
Винаги купувам кола, която мога да отпиша само с няколко "благословии".
Reply

#5
Именно затова няма да купя покривало от тоя сорт , на много хора ще им се хареса и ще го "щипнат" бързо.Иначе гараж , заветната дума , на която се надявам след нещастията които ме сполетяха за година и половина.Най-масовото е застраховка да , но мисля да се преборя сам с нещо което ми се върти в главата.
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)