The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo 460 GLE бензин-загрява

#1
Колата загрява на градско ,извънградско не съм я пробвал .за около 5 минути отива до червеното.Когато пусна парното за около минута
пада както е нормално на половина ,но после пак в червеното.Перката тръгва за около 30 секунди когато стрелката е по средата но
продължава да се катери нагоре въпреки че перката върти!Проверих маркучите на входа и на изхода на радиатора горещи са.кулира въобще антифриза
Има антифриз в казанчето ,но малко ме озадачава че зимата доливах през 30 дни защото се губеше някъде антифриза ,а сега от както загрява не е мръднало нивото му в казанчето. да не би някъде да е запушено и да не циркулира антифриза...дайте съвет !!
Reply

#2
Дали не е заминала водната помпа?Възможно е лопатките да са се изронили!
Reply

#3
Колега ,провери след като загрее ,дали е надуто до пръсване водното съединение на радиатора .и ако е ,развий капачката на разширителния съд /бавно и внимателно ,ОБЕЗАТЕЛНО с РЪКАВИЦА-мн внимавай при тази операция!И ако започне да блика и изхвърли течността ,нещата отиват на гарнитура .
Reply

#4
Вчера ,събота нямаше как да я погледне майстора ,но от това което му казах ми препоръча да отида на ел техник ,който да провери бързите обороти на перката и ако са ок тогава да търсим гарнитура на глава
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)