The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ръководства за ремонт на S60/S80/V70

#91
Big Grin 
Ще се радвам ако споделите ръководство за ремонт и експлоатация за v70 awd 2.4 t 2002 г.
Reply

#92
От мен просто поздравления  Smile
Reply

#93
(06-21-2015, 06:17 AM)jtboev Wrote: Здравейте колеги,
тъй като от известно време без успех търся сервиз за колата си в София се принудих да търся литература за ремонт и да се оправям сам.
Намерих ръководства за ремонт, които са ми от голяма помощ при малки ремонти (смяна ангр. ремък и водна помпа, тампони двигател, амортисьори, биалетки, спирачни дискове и накладки, и т.н) и мисля, че и на вас ще са полезни.
Тъй като в нашия форум намерих само ръководства за ползване (които не вършат работа при ремонти) ги качвам временно на едно място.
Ръководствата са две - едното е за S60 и е на английски, второто е за S80, V70 и е на руски (с по-добро качество при сканирането). Двете са около 600Мб.
Всеки, който желае да ги има нека ми пише на ЛС за да му пратя адрес за сваляне.
Уверявам ви, че работата по колите ни е удоволствие, ремонтите стават сравнително лесно при наличие на добри инструменти, желание и малко сръчност (всеки, който знае какво е "ТНТМ" според мен ще се справи отлично Big Grin )
Поздрави и успехи на всички.

Off: Все пак ми се иска да видя попълнена темата във форума, където хората споделят сервизи, от които са доволни - каквито теми видях във всички чужди форуми, които претърсих за ръководствата. Тук имам чувството, че някой има интерес подобна информация да не се появява  Cry - все пак не е против правилата на форума.
Здравейте имали информация в тези ръководства за усилие на стягане на болтовете на по отговорните детайли,ако има и е удобно да ми кажете как да си ги изтегля,интересувам се най вече за двигателя д5 163коня който е.
Reply

#94
Здравей колега,
изпратил съм ти линк към ръководствата - усилията за стягане ги има, но ако имаш VIDA инсталирана по-бързо се намират.
Поздрави
Reply

#95
Може ли линк за S60 2005 repair manual
Reply

#96
Здравей колега! Може ли линк за S60 D5 2004 година
Reply

#97
ВОЛВО S 60 СЪОБЩЕНИЯ НА ДИСПЛЕЯ ПРЕВЕДЕНИ НА БЪЛГАРСКИ ,ОТ ИТАЛИАНСКИ,ФРЕНСКИ ,ХОЛАНДСКИ,ШВЕДСКИ,ИСПАНСКИ
Reply

#98
(01-22-2019, 10:52 AM)v40born Wrote: ВОЛВО S 60 СЪОБЩЕНИЯ НА ДИСПЛЕЯ ПРЕВЕДЕНИ НА БЪЛГАРСКИ ,ОТ ИТАЛИАНСКИ,ФРЕНСКИ ,ХОЛАНДСКИ,ШВЕДСКИ,ИСПАНСКИ

Здравей колега,
преводите ги правих аз и Тишо ги е сложил като главна тема - тук, за да може всички да си ги свалят.
Поздрави
Reply

#99
Здравей колега , може ли линк към ръководствата
Reply

Здравей колега, искам да попитам, има ли ръководство за ХС70 D5 185к.с. 2009г.? Или това за V70 e и за двата модела? Благодаря.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)