The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Подарявам части за Волво 440

#1
Здравейте колеги, оказа се, че милото ми сиво волво е прекалено старо за автоморга и ще трябва да го карам за метал. Знам, че не се намират лесно части, и е срамота да отиде цялото за скраб.
2те зимни гуми и водната помпа с 2те ролки и ремъка ще ги дам за пари, защото ги сменях преди има няма 500км. гумите са на 2000км приблизително.
Двигателят е прецакан, бях пуснал друга тема, там има снимки от двигателя. Общо взето карах я без масло, тъпо знам...
Колата мисля да я дръпна с въже до някой пункт за метал, преди това обаче всеки колега, който иска да си вземе нещо от нея, я скоростна кутия (и тя е сменянан преди 10тина хил киломентра) я гарнитурка някаква, я фарче, е добре дошъл да си ги свали сам и да си ги вземе. Условието е да са си за вас, а не да ги продавате + това знам че един фар с мигач е 200лв, та мисля че офертата е добра. Предните ми мигачи са самодейки, но не си личи. Естествено който прецени може да остави някакви кинти, няма да се разсърдя, но не е задължително. Smile
Нямам време да се занимавам да пращам части по еконт или да ги свалям сам от колата и да ги пазя. просто искам да освободя място, а не да седи като паметник. Искам да я разкарам най-късно понеделник 20.07.2015. Съжалявам, нещо не мога да сваля снимките от телефона. Колата е сива, 93та година, бензин, двигател на Рено, доколкото знам, сравнително в добро състояние, гърнето също го сменях преди година и нещо, тампоните май са заминали.
Пишете тук ако някой прояви интерес и иска да дойде да си вземе нещо, намираме се в Бургас, централно.
Reply

#2
tristram Wrote:Здравейте колеги, оказа се, че милото ми сиво волво е прекалено старо за автоморга и ще трябва да го карам за метал. Знам, че не се намират лесно части, и е срамота да отиде цялото за скраб.
2те зимни гуми и водната помпа с 2те ролки и ремъка ще ги дам за пари, защото ги сменях преди има няма 500км. гумите са на 2000км приблизително.
Двигателят е прецакан, бях пуснал друга тема, там има снимки от двигателя. Общо взето карах я без масло, тъпо знам...
Колата мисля да я дръпна с въже до някой пункт за метал, преди това обаче всеки колега, който иска да си вземе нещо от нея, я скоростна кутия (и тя е сменянан преди 10тина хил киломентра) я гарнитурка някаква, я фарче, е добре дошъл да си ги свали сам и да си ги вземе. Условието е да са си за вас, а не да ги продавате + това знам че един фар с мигач е 200лв, та мисля че офертата е добра. Предните ми мигачи са самодейки, но не си личи. Естествено който прецени може да остави някакви кинти, няма да се разсърдя, но не е задължително. Smile
Нямам време да се занимавам да пращам части по еконт или да ги свалям сам от колата и да ги пазя. просто искам да освободя място, а не да седи като паметник. Искам да я разкарам най-късно понеделник 20.07.2015. Съжалявам, нещо не мога да сваля снимките от телефона. Колата е сива, 93та година, бензин, двигател на Рено, доколкото знам, сравнително в добро състояние, гърнето също го сменях преди година и нещо, тампоните май са заминали.
Пишете тук ако някой прояви интерес и иска да дойде да си вземе нещо, намираме се в Бургас, централно.

sklonen sym da q wzema cqlata
Reply

#3
мога да ти платя колата на символична цена ,малко над цената ,която ще ти предложат на сметището -интересува ме най вече Главата на двигателя обурудвана с клапаните /-и самия двигател -целия !ако можеш и имаш време да го свалиш -пиши ми ,какви пари искаш
Reply

#4
Колега ти погледна ли тази тема?

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?p=263042#p263042">viewtopic.php?p=263042#p263042</a><!-- l -->

не съм сигурен, че двигателят ми ще ти свърши някаква работа?
Reply

#5
tristram Wrote:Колега ти погледна ли тази тема?

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?p=263042#p263042">viewtopic.php?p=263042#p263042</a><!-- l -->

не съм сигурен, че двигателят ми ще ти свърши някаква работа?


имаш лично ..гледал съм ти темата преди да пиша по горе ,нищо ,че е разглобен двигателя
Reply

#6
отговорих ти
Reply

#7
tristram Wrote:отговорих ти

Темата е озаглавена /Подарявам/ ! подаряваш ли -или не ?да дойда да си харесам нещо ....
Reply

#8
е нали ужж преди септември, нямаше време?

прочети внимателно колега, офертата беше до 20ти защото мислех дотогава да съм я разкарал, с тебе почнахме разговор, защото останах с впечатление, че я искаш цялата.
Reply

#9
Колега -трябва ми дросела заедно с потенциометъра под него -една пластмасова кутийка е с букса .
Reply

#10
ако го разпозная и успея да го сваля, ще ти го запазя, твой е, безплатно. Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)