The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Показване/скриване на регистрационен номер

#1
Здравейте колеги,

Позволявам си да пусна такава тема, защото ми е странно и дори малко любопитно, защо повечето когато публикуват снимки на автомобилите си или ги слагат като аватар, скриват раегистрационния номер... :roll:
Понякога съм виждал странни неща, като например това, че явно номера е скрит умишлено, но в поредица от няколко снимки от различни страни автора като че ли забравя това и номера се вижда - особено в темата "Снимки на нашите шведски красавици".
За да го правят, явно колегите имат нещо предвид - ако е от страна на безопасност - кажете!
Другото странно е, че на регулярните месечни и национални срещи (за мой срам - още не съм присъствал на нито една :oops: ), всички виждат номерата на автомобилите и знаят на кого са - каква е тогава причината да се скриват в постовете...?!

Лично аз мисля, че показването на номера дори е добра идея, защото всекидневно някой се разминава с някой и виждайки позната кола, поне един поздрав може да даде! Или да помогне, ако има нужда...
А това дали някой ще знае коя е колата ми, не е от толкова голямо значение - който е решил да прави пакости, ще ги направи и без това...

Поздрави! И дано не съм обидил някой... Ако е така, предварително се извинявам!

Симеон
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#2
Аз също съм се чудил не веднъж Wink
Reply

#3
Моя пък даже си го имам на ключодържателя Smile

п.п. колега Мони - айде счупи каръка и ела тая неделя Smile
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#4
В форумите, как да е. За мен е без значение дали ще се вижда номера или не.
Но някой хора практикуват и това:

   
Reply

#5
Заради камерите на КАТ, може би... :roll:
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#6
и аз много пъти съм се чудил на този факт Smile . аз например номера като комбиинации не помня, освен на най близките хора около мен, но на 99% от хората съм го запомнил визуално, т.е. ако ме пита човек няма да се сетя за номера на даден човек но ако ми сложите на масата 50 табели ще кажа коя е неговата.... странно но факт Smile
p.s пример - преди няколко месеца, си карам през подбалканския път, и се разминавам с едно S80 и го познах при положение че никога не съм вижал нито собственика нито колата на живо( bg_tiger1978) Smile
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#7
Крият се, защото ако имаш подходящите връзки (в КАТ / община) по номера можеш да разбереш къде домува колата и съответно ако имаш нечисти намерения - да ги осъществиш.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)