The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща яз.Копринка 15 и 16 август 2015г.

#11
Миро, ако дойдеш така натоварен още от сега удължавам срещата с една седмица Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#12
не съм чел темата във ФБ!Интересува ме има ли достатъчно място за палатки?!Да не стане да се настъпваме по ушите!Хубаво ще е да има подробна карта .Освен това ме интересува каква риба може да клъвне на въдицата на Кангалов?!иИ също така ,ако вземе че ми хареса и искам да поостана ден -два ....проблем ли е ?! И в крайна сметка ,ако има варненски волва ..кога ще пътуват? Можем ли да тръгнем заедно!/ :?:
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#13
Ние мислим да тръгваме събота сутринта, и да минаваме през Шипка. Ще го уточним като наближи.
Reply

#14
Cavalera Wrote:Ние мислим да тръгваме събота сутринта, и да минаваме през Шипка. Ще го уточним като наближи.
Шипка може и да е затворена ще има рали, аз мисля първо да отида там, а по-късно ще мина да ви видя как сте Wink

П.П.->Не намерих каде точно във ФБ обсъждате събитието може ли линк?
Reply

#15
DRAKONSSON Wrote:Шипка може и да е затворена ще има рали...
Някой има ли представа дали ще има ли промяна в организацията
на движението през прохода Шипка в периода 14-16.08.2015?
Reply

#16
На пътя Казанлък - София в деня на срещата ще има указателни табели към мястото. Оглеждайте се за такива в района на разклона за с.Дунавци, по-точно малко след него, от ляво на пътя за идващите от Казанлък и вдясно от обратната посока преди разклона.

Smile
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#17
Станчо, деня на срещата се пада петък срещу неделя... Big Grin
Ще има ли някой от петък и по кое време?
Reply

#18
Да се надяваме ,че в петък на обяд съм забил кола . С разпалено барбекю и ледена бира ще очаквам вашата компания. :mrgreen:
Reply

#19
БратМан ...Хвърли малко подхранка за Русалките и ние ще наминем,за да се докоснем до горещото Ви барбекю... Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#20
По всичко личи, че и ние ще доплаваме с флотилията. Само да не е пресъхнал язовирът.
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)