The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S80 D5 cмяна на ангренажен ремък - къде ?

#1
Здравейте бъдещи колеги,

изключително притеснителен е фактът (да не казвам плашещ), че в темите с въпроси за препоръки на специализиран Volvo сервиз в София няма отговор/и Confusedhock: :o Sad
Да разбирам ли, че МП нямат алтернатива или майсторите на гьотеборгските изделя са кът, или инфото се праща само на ЛС ?!

Ще съм благодарен на някакво, па макар и скромно, инфо/становище!
Опитвам се да открия приятели. И понеже нямам Фейсбук, излизам на
улицата и почвам да викам какво сготвих, какво ядох, какво пих, къде
бях, какво карам.
До момента ме следват трима – двама полицаи и един психиатър.
[Image: ufon.gif]

#2
SUMMUM Wrote:Здравейте бъдещи колеги,

изключително притеснителен е фактът (да не казвам плашещ), че в темите с въпроси за препоръки на специализиран Volvo сервиз в София няма отговор/и Confusedhock: :o Sad
Да разбирам ли, че МФ нямат алтернатива или майсторите на гьотеборгските изделя са кът, или инфото се праща само на ЛС ?!

Ще съм благодарен на някакво, па макар и скромно, инфо/становище!
Здравей, колега и добре дошъл!
Надявам се, че си наистина нов, защото сервизи има и ще трябва да се върнеш отново по темите, за да прочетеш къде.
Има места за ходова част, за двигатели, за климатици ... за турбо ремонти, а МП е един от вариантите като официален сервиз.

Премахвам
SUMMUM Wrote:изключително притеснителен е фактът (да не казвам плашещ)
няма нищо плашещо и притеснително, за да фокусираш вниманието в/у това, освен ако няма някакъв скрит смисъл? Подобен начин на изразяване е подвеждащ и неоснователен, буди скрит смисъл и влиза в нарушение на добрия тон във форума.

Телефони не се цитират, за да не се считат за директна реклама - правила на форума, и това ще трябва да се върнеш да прочетеш Wink

btw ... Интересен подпис, навежда в мен мисли за един стар познат :mrgreen:

Поздрави! Smile
BG VOLVO Member #00409

#3
Добро утро и дебре съм Ви/те заварил Wink ,

оценявам наблюдателността Ви/ти, та, в тази връзка, моля, и абривиатурата на МФ да бъде поправена на МП ( :oops: ).
Що се касае до това, дали съм нов или стар, лягам си стар, но се събуждам суперстар 8-) (карам 43-то лето Господне).
Никога не съм поглеждал, карал/притежавал Volvo, но силно се надявам, че не е късно да поправя тази си грешка още идната седмица (дано).
Не съм върл фен на препоръки от сорта "ще трябва да се върнеш отново по темите, за да прочетеш къде", тъй-като вече го направих преди да постна вопъла си, но явно не съм се върнал достатъчно назад - ще пробвам пак, но по-старателно :!:
Смяната на ремъка трябва да се направи от професионалист, който на стената на сервиза си има увиснал "гердан от стари Volvo ангренажни ремъци" с диаметър поне метър, всъщност такъв именно търсех :roll:

Поздрави и много безаварийни Wink
Опитвам се да открия приятели. И понеже нямам Фейсбук, излизам на
улицата и почвам да викам какво сготвих, какво ядох, какво пих, къде
бях, какво карам.
До момента ме следват трима – двама полицаи и един психиатър.
[Image: ufon.gif]

#4
Привет колега.
Сервизи в София бол - мога да ти кажа и поне 5 в които аз повече няма да си оставя и велосипеда, но за сега ще се въздържа от по-конкретно инфо и ще изчакам броените дни (както си писал в аватара) да станеш реален собственик на гьотеборгско изделие.
Респект загриженността ти към бъдещото возило, ако споделиш и дали имаш претенции за район - Централна гара, Студентски град или др... също ще ни е ориентир... Smile

Успех, и ще чакаме да се похвалиш с покупката (иначе лично аз ще приема тази тема като поредната сервизна дъвка БИП БИП)
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now

#5
bell Wrote:Привет колега.
Сервизи в София бол - мога да ти кажа и поне 5 в които аз повече няма да си оставя и велосипеда, но за сега ще се въздържа от по-конкретно инфо и ще изчакам броените дни (както си писал в аватара) да станеш реален собственик на гьотеборгско изделие.
Респект загриженността ти към бъдещото возило, ако споделиш и дали имаш претенции за район - Централна гара, Студентски град или др... също ще ни е ориентир... Smile

Успех, и ще чакаме да се похвалиш с покупката (иначе лично аз ще приема тази тема като поредната сервизна дъвка БИП БИП)

It's a deal Wink

[Image: images?q=tbn:ANd9GcQGmSsy4tgm3FZ24RPrL2v...aSKipJ0H9g]
Опитвам се да открия приятели. И понеже нямам Фейсбук, излизам на
улицата и почвам да викам какво сготвих, какво ядох, какво пих, къде
бях, какво карам.
До момента ме следват трима – двама полицаи и един психиатър.
[Image: ufon.gif]

#6
Колега, кажи в коя част на София си, за да ти препоръчат сервиз?
Само за ангренаж ли става въпрос или и други ремонти?
За смяна на масло също трябва да е проверен, защото онзи ден в СФА ни "убиха" едно Пежо - сложиха 2-но повече масло и счупи мотора :lol:

п.с. Темите за сервиз са малко по-надолу в този раздел, а малко по-нагоре има къде и кой прави диагностика, т.е. проверени места.
BG VOLVO Member #00409

#7
Добро утро,

и благодаря за отзивчивостта !

Живея в района на Медицинска академия, но това в никакъв случай не трябва да бъде определящо - мога да отида и до Младост, Люлин, Надежда, Обеля, Дружба и т. н.
Търсят се ..., както и дългогодишен опит, качество и отзивчивост Wink

p. s. Бих искал да си направя и цялостна диагностика, тъй-като купувам "котка в чувал".
Опитвам се да открия приятели. И понеже нямам Фейсбук, излизам на
улицата и почвам да викам какво сготвих, какво ядох, какво пих, къде
бях, какво карам.
До момента ме следват трима – двама полицаи и един психиатър.
[Image: ufon.gif]

#8
SUMMUM Wrote:Добро утро,

и благодаря за отзивчивостта !

Живея в района на Медицинска академия, но това в никакъв случай не трябва да бъде определящо - мога да отида и до Младост, Люлин, Надежда, Обеля, Дружба и т. н.
Търсят се ..., както и дългогодишен опит, качество и отзивчивост Wink

p. s. Бих искал да си направя и цялостна диагностика, тъй-като купувам "котка в чувал".
Диагностика само в МП, за да си сигурен на 100%. Ще ти дадат документ, може да уцелиш и котка извън чувала - да получиш и историята на колата, ако е правена в официални сервизи!
После, когато я купиш и се похвалиш с нея, ще те насочим Wink
Може още нещо да е извън чувала - да е обслужена, със сменени ремъци и т.н. Нито ще е първата такава, нито последната.
BG VOLVO Member #00409

#9
Здравейте колеги,

днес хлопна мандалото Wink

Много съм уморен от КАТ, мат и т. н., та ще пльосна няколко "БИП БИП-ки" само:

[Image: 2a9215a76efa.jpg]

[Image: b91f0123f4c2.jpg]

[Image: a9cabacf98d0.jpg]

[Image: 65dc46442785.jpg]

[Image: 484f1e6ae465.jpg]

[Image: c2957dae3d58.jpg]

[Image: b9ba88989880.jpg]

[Image: f5796c83e541.jpg]

Поздрави и много безаварийни !
Опитвам се да открия приятели. И понеже нямам Фейсбук, излизам на
улицата и почвам да викам какво сготвих, какво ядох, какво пих, къде
бях, какво карам.
До момента ме следват трима – двама полицаи и един психиатър.
[Image: ufon.gif]

#10
Честито за колата! Мишо също много радва Smile
Ако бях на твое място сега и ми предстоеше да сменявам ремъци, ролки, водна помпа - щях да отида в МП. Вероятно ще излезе с около 100-200 лв. по-скъпо, но дават документ за извършения ремонт, а и си разбират от работата.
Поздрави и успех с обслужването!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)